Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk tényleg undorítónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk tényleg undorítónak találják a kövérebb lányokat?

Figyelt kérdés
az egyik barátnőm kövér sajnos, de ehhez képes magas, talán 176-177 cm körüli, de a súlyát sajnos nem tudom, az arca teljesen rendben van, nagyon kedves, és hát a baráti körben eléggé vagánynak számít, most lesz 19 éves és még nem volt barátja, lehet pusztán a kövérség az oka?
2014. jan. 11. 00:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne lehetne azért kövér mert hormon problémái vannak?


Képzeld, pl nekem is vannak. És amíg nem kezelték, csinálhattam én olyan diétát aminél ésszel ettem, tehát visszafogtam mindent, odafigyeltem, és olyat is amikor majd éhen döglöttem, és mozoghattam én napi szinten, akkor se fogytam egy dekát sem.


Csak akkor, amikor már orvos elkezdte kezelni gyógyszerekkel a valós hormon problémámat.


Persze most is lassan megy, de a gyógyszerek, diéta, mozgás kombó működik csak nálam.


Diétával és mozgással a s..ggem kitörölhettem, mert nem használt.


Tehát miért is ne lehetne a kérdező ismerősének valós baja?


27/N

2014. jan. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mert ha tudja, hogy hormonproblémái vannak, akkor nyilván kezelteti.

Nekem is volt ilyen problémám - amikor az endokrinológus diagnosztizált, rögtön gyógyszert is felírt és dietetikushoz is el lettem küldve, és az előírásokat betartva lefogytam. Egy éve megy a dolog, már 70 kiló alatt vagyok, normál bmi tartományban, bár azért még mindig ducinak számítok.

Innentől nem tudom elfogadni, hogy valaki közel egy mázsa, tudja hogy hormonproblémája van, barátja se volt még nyilván emiatt, a súlya rengeteg felesleges plusz egészségügyi kockázatot is felvet, mégis évek múltán jut el oda, hogy "le akar fogyni". Nem akarni kell, hanem betartani a diétát, szedni a gyógyszert, és minden nap időt szánni a sportra, még akkor is, ha ez csak annyit jelent, hogy gyalogol napi 10 km-t.

2014. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem. Dugnám.
2014. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem zabál, mint a malac, épp ellenkezőleg.
2014. jan. 11. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!