Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire akadàly egy gyerek?

Figyelt kérdés
Harmincas elvàlt nö vagyok,hàzassàgombol született egy imàdnivalo kislànyom..mennyire lehet akadàly egy gyerek egy uj kapcsolat kialakitàsànàl?(véleményem és tapasztalataim alapjàn sajnos ugy veszem észre,hogy a férfiak félnek a felelösségtöl,nevelni màs gyerekét,pedig én nem apàt keresek a lànyomnak,neki van apukàja,én egy tàrsat szeretnék magam mellé).köszi
2014. jan. 11. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Keress olyan férfit akinek szintén van gyereke. Ő megérti a helyzeted.


Egyébként részletesebb mit értesz "társ" alatt? Ezt jó tisztázni.


Én férfiként olyasvalakit akivel bensőséges lelki kapcsolatot ápolhatok, barát és szex is van. Te?

2014. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szàmomra egy tàrs az a férfi aki szeret,tisztel és én is szeretem és tisztelem..akivel együtt élek,megosztom vele az életem...
2014. jan. 11. 09:38
 3/6 anonim ***** válasza:

nem teszi könnyebbé a helyzetet az biztos.


35 fölötti férfiaknál már rendszerint nem akadály (persze vannak kivételek)


Ez inkább személyiség függő.


A sógorom speciel soha nem akar gyereket 29 volt, amikor az exbarátnőjével összejött, neki egy 6 éves kislánya van. Addig nem is volt gond, amíg a nő férje(évek óta húzódó válás) nem kavart, emiatt odaköltöztek a sógorhoz, na akkor besokallt... nem véletlenül nem akart ő gyereket, fokozatosan még ő is megbékélt volna, de így sokkkk volt neki, persze más problémáik is voltak, (nem a gyerek miatt) szétmentek..(szerencsére ebben az esetben...kikészítő volt az a nő)


tehát ha igazán tetszel egy férfiinak a gyerek nem akadály, nehezíti a dolgokat, de nem akadály, lásd a példámat, hogy ég egy olyan férfi is aki soha nem akar gyereket belemet egy ilyen kapcsolatba...vigyázott a kislányra, vitte oviba..stb..

2014. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem kezdenék már olyan nővel, akinek gyereke van. Próbálkoztam ilyennel, de nem működött. Én nem akarok más gyerekére vigyázni, a gyereket szórakoztatni, vinni ide-oda, vagy hozzá igazítani az életemet. Mellesleg nem akarok a csaj exével sem semmilyen konfliktust, még találkozni sem akarnék vele. Ilyen nővel max. szexkapcsolatot tudok elképzelni... És valószínű, hogy sok férfi gondolkodik hasonlóan.
2014. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha nem koltoznek ossze olyan novel, akinek gyereke van mastol. (Szex)kapcsolat belefer.
2014. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez sok mindentől függ. Egy harmincas-negyvenes férfi valószínűleg már szintén túl van néhány kapcsolaton, és esetleg tapasztalata is lehet egy gyerek nevelésében. Ha komolyabbra fordul a dolog az is kérdés, hogyan jönnek ki egymással, mennyire fogadja el a kislányod.

Másrészt egy harmincas nő esetében teljesen normális, hogy van már gyereke:)

2014. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!