Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most lett vége egy 5 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lett vége egy 5 éves kapcsolatomnak. Nem élem túl. Hogy lehet feldolgozni a másik elvesztését?

Figyelt kérdés

Iszonyat hiányzik, nem tudom elmondani mennyire. Nem érint meg, nem bújik hozzám, nem csókol meg... Belehalok. Hiába minden elfoglaltság, hiányzik.

Ti,hogy éltétek túl,hogy fogadtátok el,hogy nincs?


2014. jan. 11. 15:18
1 2 3
 11/21 Költőnő? ***** válasza:
100%

jól írta a 10-es. Sajnos nem lehet a fájdalmat megspórolni.

Teljes mértékben átérzem, 4 hónapja ezzel küzdök jómagam is, bár már korántsem ilyen intenzíven.

Lassan múlni fog. Lassan, marha lassan, de fog.

Erőt kívánok neked hozzá!

2014. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
idő,idő,idő...Kitartást!!! Minden nappal előrébb vagy, és majd meglátod,hogy x hónap múlva sokkal jobb lesz:)
2014. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ismerj meg másik pasit. Szerintem az a legjobb gyógymód. Én könnyebben elfelejtettem annó 20 évesen a vőlegényemet úgy, hogy a szakítás után összejöttem mással. Aztán persze volt rinyálás részéről, vissza is akart kapni, de nem érdekelt. Én így gyógyultam. Az új sráccal nem vettük komolyra. Ő is szakításból gyógyult. Jól éreztük magunkat.


Piszok sokat segített.


Aztán 24 évesen megismertem a férjemet. Ez volt a legjobb:)


Az exem azóta is egyedül búslakodik, mert nem kell egy csajnak se. Azért tudom mert nemrég megkeresett megint, és teljesen fel volt háborodva a 2 éve férjhez menésemen, vissza akart jönni. Leszartam.


27/N

2014. jan. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen az épitö hozzászólásokat. Jobban vagyok, valamivel. Próbálom elfogadni a helyzetet és mindent megtenni,hogy kigyógyuljak. Az ismerkedés se könnyü amúgy + 0-ról inditani mindent...

Tényleg köszi mindenkinek, igyekszem megfogadni amit irtatok.

2014. jan. 13. 10:25
 15/21 anonim ***** válasza:

Én szóltam hozzá utoljára. Még annyit fűznék hozzá a mondókámhoz, hogy nekem az is sokat segített, hogy ténylegesen mindenfajta kapcsolatot megszakítottam az exxel. Tehát abszolút, tiszta érvágás!


Nem beszéltem vele/kinyomtam ha hívott, olvasatlanul töröltem az smseit, nem fogadtam el, hogy barátok legyünk. Eleinte csak kitöröltem a számát, de mivel hívogatott, számot kellett cserélnem. Letiltottam (akkor még volt msn-ről):)


Amikor nemrég megkeresett fbn onnan is letiltottam a biztonság kedvéért, ne tudjon többet írni.


Nekem ez volt a legjobb. Lehet hogy neked is beválna. Telefonszám törlése azért jó, mert nem tudod felhívni többet:) már ha olyan vagy mint én, és nem tudod fejből a számát:)

2014. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm szépen! Sajnos én tudom fejböl a számát, annak ellenére,hogy töröltem. De eszembe sincs keresni, azzal megaláznám magam.
2014. jan. 13. 13:23
 17/21 anonim válasza:
szerintem egyaltalan nem dramatizalod tul...kb en is ebben a helyzetben vagyok, igaz nekem nem 5 ev, hanem 2....de borzasztoan hianyzok es nem tudom elfelejteni....talan probalj meg minden kapcsolatot megszakitani vele....s majd idovel elfelejted...
2014. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Bocsi, lehet nem aktuális már- hálistennek!- de mi történt veled azóta Kérdező...? hasonló cipőben járok most.

:((

2017. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Akkor túléltem, hál istennek, és most boldog kapcsolatban vagyok a mostani szerelmemmel :) Bár akkor nagyon nehéz volt, de utólag sok mindenre rájöttem. Nem biztos,hogy boldog lettem volna a későbbiekben, szóval örülök,hogy úgy történt ahogy.

Remélem a mostani kapcsolatom még 5 évnél is hosszabb lesz:)

2017. júl. 9. 08:47
 20/21 anonim ***** válasza:

Jajj nagyon aranyos vagy!!! Tényleg, köszönöm a választ!!

Ennek örülök!! Két hónapja sínylődök.... állítólag tanulunk az előzőkből biztos rendben lesz minden :)!!

2017. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!