Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldódjak fel az ágyban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldódjak fel az ágyban? Nem olyan rég vesztettem el a szüzességem.

Figyelt kérdés
Múltkor én voltam felül,úgy nem volt jó,mondtam is a barátomnak,így helyet cseréltünk,én voltan alatta,úgy jó volt.Kicsivel később én voltam felül,akkor már nem voltam feszült,egészen élvezhető is volt.Hogyan oldódjak fel?Ha sötétben próbálnánk?Barátom úgy nem nagyon szeretné,mert úgy nem látni..Igazából csak az elején zavart.17/L
2014. jan. 11. 20:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nem lenne kellemetlen,ha nem érezném magamon,hogy izgulok.de beszélni fogok a barátommal,megpróbáljuk máshogy,idő kell még belejövünk,összeszokunk..
2014. jan. 11. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!