Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz kérdés! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, akibe eléggé belezúgtam.

A lányról annyit kell tudni, hogy vallásos, ezért ha sikerülne összejönnöm vele, talán szinte hozzá sem érhetnék, amíg feleségül nem veszem.

De sokat gondolkodtam rajta, hogy mi van, ha nem veszi annyira komolyan ezt a vallást, és talán a csókolózás, és az ilyesmik beleférnek, mert a többivel tudnék várni(de ezek a dolgok azért hozzá tartoznak egy kapcsolat megfelelő működéséhez)...

Sokan mondták, hogy inkább kerüljem meg ilyenek, de akárhányszor látom és a szemébe nézek, mindig elvarázsol, és igen nehezen tudnám elfelejteni, vagy másik lány után nézni.

Az a nagy kérdés fogalmazódott meg bennem, hogy kockáztassak-e és megpróbáljak vele összejönni, vagy ne.

Ha sikerülne, akkor azt teszem kockára, hogy sokáig szinte nem érhetek hozzá, és ha egyszer már járunk, és én akartam akkor nincs kiút, vagy bejön és nem veszi halálkomolyan ezt a szokást.

Viszont, ha mást keresek, akkor lehet hogy benne is azt a lányt keresem, akibe most vagyok belezúgva...


A válaszokat előre is köszönöm! 17/F



2014. jan. 12. 01:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a vallás konkrétan a Jehova tanúja?
2014. jan. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem próbálkozz. az ilyen lányok többsége (már akiket én ismerek) ideig-óráig tartogatják magukat házasság utánra, szóval csak ügyesen menni fog az ;)


hajrá!

2014. jan. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen :)
2014. jan. 12. 01:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen lány vagyok....ugyanez amit most irtal történt velem meg a barátommal...a lényeg h komolyan veszem a vallásom de a csókot megengedtem neki..nagy hiba volt!! ezek után azt hitte h mindenre rábeszélhet...szoval én nem engedtem ő erőszakoskodott ugy h szakitás lett a vége! csak mondom h vigyázz!! 17/L
2014. jan. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#1-es vok, hát pont ezért voltam olyan kíváncsi, hogy milyen vallásról is van szó, mert igen, van nekem is egy lány ismerősöm aki ennek a vallásnak a híve, és ő nagyon komolyan veszi! Tehát valóban úgy készülj, hogy ami neki házasságig tabu, az neked is!! Szerinted ez 17 évesen?
2014. jan. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PearlDiver ***** válasza:

Hát szerintem először ne próbálj meg összejönni vele, hanem barátkozz. Ha jóban lesztek, biztosan megtudsz róla ezt-azt, miről hogy gondolkodik, ha szimpatikus vagy neki, tuti megoszt veled sok mindent. Így már jobban el tudod dönteni, miről lennél képes lemondani a kedvéért.

A hozzáállásodat értékelem, tartsd meg a tiszteletet mindig!

2014. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anna0905 ***** válasza:
#6-os te egy kicsit erőszakos vagy nem? Kérdező szerintem azzal ne próbálkozz amit a #6-os mondott. De ez a te döntésed nem szólok belem. Szerintem amúgy próbálkozz a lánynál csak ne akarj mindent egyszerre és ne legyél erőszakos!
2014. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kendrazoltan ***** válasza:
#7--> ott a pont!
2014. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!