Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom új állást kapott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom új állást kapott, munkalehetőséget végzettség nélkül, ahol jól keres. Én sajnos nem tudtam elhelyezkedni a szakmámban, keresgélek, csak nehéz. ő megdöbbenésemre egy vita alkalmával hozzám vágta, h mindig munkanélküli leszek. Mit tegyek? 24/N

Figyelt kérdés
úgy ismertem meg,h alig keresett valamit, mégse bántottam vele soha. most h jól keres aljas módon a fejemhez vágta,h h én még 10 év múlva is munkanélküli leszek meg hogy mit végeztem én, semmit nem érek vele. nagyon rosszul esik, soha nem gondoltam,h ilyen véleménnyel van,jól leplezte. és hogy így elszállt...
2014. jan. 7. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
UNDORÍTÓ!!!!!!
2014. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen véleménye lenne a páromnak, úgy vágnám ki, ahogy van. Primitív, gusztustalan hozzáállás, inkább támogatnia kéne téged, és segítenie, hogy munkát találj.
2014. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Költőnő? ***** válasza:

gondolom, nem hobbid a munkanélküliség.

elég nem szép, h ezt a fejedhez vágja...

bár lehet, h jobb, h most kijött az igazi személyisége, mint házasságban, gyerek után :(

2014. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez övön aluli ütés. Nehéz elviselni attól akit szeret az ember. Ha úgy gondolod, dobd ki...jobb most, mint később.
2014. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Kimutatta a foga fehérjét. Ha jól sejtem fordított esetben elmondana téged mindenféle k rvának. Szerintem szakíts vele. Ez egy önző ember.
2014. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a p*csába.

20F

2014. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék én erre a végzettség nélküli "jó munkára"

De pontosan emiatt nem lesz biztos a munkahelye,mert bármikor jöhet a helyére egy ugyanolyan "végzettség" nélküli:D

2014. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak motiválni akar vagy tényleg paraszt...
2014. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm pasijának is akkor szállt el az agya amikor az 5 éves kapcsolat után a pasi elment végre dolgozni. Utána még fél évig voltak együtt, de a pasi elkezdett nem törődni a csajjal, kifogásokat keresett hogy találkozzanak. A fél év alatt valami 2x találkoztak, mondván nem ér rá a pasi mert dolgozik. Pedig akkor csinált magának szabadnapot amikor ő akart.


Aztán azért szakítottak, mert a pasi megcsalta. A csaj most 28 éves. Nincs senkije 2 éve. A szakítás után még volt egy kalandja egy nős pasival de más semmi.


Undorító a te pasid is...egy percig nem maradnék ilyennel együtt ez után, az is biztos.


27/N

2014. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége?Szakítottál vele vagy sikerült megbeszélni?? :/
2014. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!