Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor ér véget a szenvedés és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ér véget a szenvedés és lesz végre egy normális barátom?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit több éve szeretek, és ő is nagyon szeretett. Volt egy kis szünetünk, de megint jóban vagyunk. Tényleg bármit megtennék érte, de őt inkább a haverjai és a bulik kötik le..

Aki még rajta kívül szóbajöhetett volna, meggondolta magát, és összejött egy másik lánnyal.

Már nem létezik olyan fiú, akit nem csak a piálás és a bulik érdeklik?

Jó pár hónapja szenvedek, és minden napom úgy telik, mint egy depressziósnak. 17/L


2014. jan. 10. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor, ha a normálisaknak is adsz esélyt, legalább arra, hogy komolyan megismerjétek egymást.
2014. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az baj, ha a boldogságod ilyen csekélységeken múlik és főleg baj, hogy téged a bulizós fiúk kötnek le. (ok nem tudod megválogatni kibe szeretsz bele, de az már a te döntésed, hogy ki után csordogál a nyálad)


Adj új értelmet az életednek. Ha normális fiúra vágysz, akkor ki kell törnöd ebből az állapotból amiben vagy.

Járni kell az utadat, nem pedig vegetálni.


Egy épkézláb fiú csak egy épkézláb lányra figyel fel! A hasonló a hasonlóval...

2014. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Várj. Tehát egy, azaz egyetlenegy pasival nem jött össze a dolog, mert sokat bulizik. Ez alapján feltételezed, hogy már nem is létezik olyan fiú, akit más is érdekel?


(A többieknek: gondoljunk bele, hogy ő egyébként egy értelmes lány, mert tulajdonképpen helyesen le tudta írni, amit akart. Akkor mit várunk a többitől? Őszintén meglepődünk, hogy alig van olyan, aki be tudja osztani a pénzét? Hogy több millióan lottóznak? Hogy mi kerekedett ki a devizahitel ügyéből? És most csak a pénzügy területéről hoztam pár példát, hogy legyen egy kis változatosság.)

2014. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Már régóta nincs szerencsém ilyen téren. Csak már 4 éve jóban vagyunk (kisebb szünetet is beleértve)

Sokat találkozunk, de nem akarja felfogni, hogy szeretem.

Akikkel általában megismerkedtem, mindegyik ilyen volt, ebből feltételezem, hogy nem túl sok olyan fiú lehet, aki nem ebbe a bulizunk-piálunk kategóriába tartozik.

2014. jan. 10. 20:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha jár legalább 10 fiú az osztályodba, nem hiszem el, hogy mindet csak a bulizás érdekelné.
2014. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem soha nem érdekelt a bulizás, az ivás, a cigizés, a drogozás stb., mégse keltettem fel soha egyetlen osztálytársnőm figyelmét se általánosban, se gimiben. Szóval lehet hazudozni mindenfélét, tény, hogy a nőket is sokkal jobban érdeklik a "rosszfiúk", és hozzájuk vonzódnak.
2014. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
:D Persze hogy van olyan akit nem érdekel a pia prsze egyszer egyszer belefér de én megvagyok nélküle buliba nem járok nem is nagyon tervezem el tudom én foglalni magamat és nem csak részegen érzem jól magam szerencsére :D A fiút pedig szerintem hagyd ott ha ennyire figyelmetlen vagy ennyiről nem tud lemondani akkor nem éri meg :P én is már 3 éve szünetelek csak azzal a különbséggel hogy nem szenvedek tőle az eleje mondjuk eléggé sz*r volt meg kell hagyni de később beletörődtem na meg ott van a sport a suli az a lényeg hogy valamit állandóan csinálnom kell és akkor nem lesz okom depizni :)
2014. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
10-nél kevesebb, de felének van barátnője, a másik fele meg nem az esetem.
2014. jan. 10. 20:21
 9/11 A kérdező kommentje:
#7-es: remélem egyszer én is ilyen pozitívan tudok hozzáállni :)
2014. jan. 10. 20:24
 10/11 anonim ***** válasza:
8: Látod, megválaszoltad magadnak a kérdést: "a másik fele meg nem az esetem" :)
2014. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!