Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális dolog, ha 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog, ha 14 éves vagyok és még soha nem csókolóztam, nem volt barátom?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
én 18leszek nem soká és ugyanígy vagyok
2014. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és NEM gáz!!!
2014. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én meg 16 évesen mondhatom el ugyanezt, wow.
2014. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én majdnem 15 évesen csokoloztam először de van olyan baratnőm aki majdnem 17 szerintem nem gáz ! :)
2014. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
83%
ezeket a kis csitriket tudnám felrugdozni, persze h normális! inkább nézz valami mesét ne ezen az oldalon böngészgess!
2014. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PearlDiver ***** válasza:

Ne bántsd #5, legalább megkérdezi, mert nem hiszi el rögtön amit lát maga körül! És így talán nem fogja odadobni magát néhány éven belül valami macsónak, mert olyan ciki hogy még szűz!

Kérdező, én 16 évesen csókolóztam először de van több barátom akik 20 évesen se, és mégsincs semmi bajuk! Ne aggódj ezen, minden meglesz a maga idejében :) Légy tisztességes lány és akkor tisztességes fiúkat fogsz érdekelni.

24F

2014. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, nekem nemrégen 18,5evesen volt az első csókom,és a barátom ezt nagyon díjazta. :) Pedig rengeteg alkalom lett volna.. de soha nem engedtem, mert szerelemből akartam. :)
2014. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ez normális, sőt ez a helyes és mindenkinek így kéne tennie ennyi idősen kedves kérdező! Aki mást mond hazudik és nézd meg mi lesz vele 10-20 év múlva!
2014. jan. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!