Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után hogy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogy jobb viselkedni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szakítottam mert megcsalt. Szeretném ha tudná hogy mennyire fáj. Hogy tudom ezt vele jobban tudatni, ha úgy viselkedek ahogy érzem magam, és ő ezt látja, szóval elhagyom magam, nem foglalkozom magammal annyira, nem érdekel semmi, szomorú vagyok meg stb. Vagy ha megjátszom magam és azt mutatom neki hogy fú de mennyire jó most nekem nélküle, és boldog vagyok. Melyikkel idegesítem jobban? Vagy melyik milyen hatással van rá? Igazából még az is bennem van, hogy ha esetleg hajlandó lenne megváltozni, és végre arra koncentrálni hogy együtt legyünk, akkor szeretnék vele újra együtt lenni.
2009. dec. 1. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne bántsd!. Könyveld el, félrelépett, és felejcsd el.
2009. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak úgy éreztem amíg együtt voltunk hogy vele akarom leélni az életem, talán még most is úgy érzem, csak fáj nagyon amit tett. Csak ha megjátszom magam, és boldognak tűnök, lehet azt gondolja hogy nem is szerettem, és egyáltalán nem bánt az egész.
2009. dec. 1. 12:38
 3/10 Andrewka ***** válasza:
100%
Hiába szereted akármennyire ő megcsalt, tehát ő nem is szeret. Ne ábrándozz az újrakezdésen mert mégjobban pofáraesel. FElejtsd el és kész
2009. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre se mutasd neki, hogy mennyire megbántott és szomorú vagy. Nem fog rajtad megesni a szíve, hogy jaj szegénykém mit tettem vele, gyorsan megvigasztalom, egyszerűen csak szánalmad leszel a szemében. Akkor inkább mutasd azt, hogy mennyire túl vagy rajta és ő hidegen hagy téged.
2009. dec. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
* szánalmas
2009. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért akarnád tönkretenni magad? Ha túljátszod a fájdalmat, ha megjátszod magad az rohadtul nem számít már neki. Miért érdekel mit gondol? Megcsalt ki tudja, hogy miért. Ilyet az ember nem tud csak úgy megbocsátani, és aki egyszer elkövette ott az esély, hogy megteszi még egyszer. Nyilván már nem érdekled, ha érdekelted volna, akkor nem csalt volna meg. Van egy ismerősöm, akinek a csaja 4szer vagy 5ször csalta meg őt, de még mindig visszavágyik hozzá. Ilyenkor nem tudom elképzelni vajon mit láthat egy ilyen nőben...

Ha meg akarod kímélni magad attól, hogy szenvedj a továbbiakban, akkor lépj tovább. Ne legyél balek!

2009. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Majdnem hasonló helyzetben vagyunk.Én ugy gondolom,hogy nem kell túl boldognak se lenned,de hát a havejai mondhatják neki,hogy te kicsit szenvedsz még miatta.Egyik esetet se mutasd,se hogy tul boldog vagy,se azt hogy szenvedsz.Egyrészt,mert az igaz hogy szenvedsz,de el kell felejtened,és másra kell koncentrálnod,és ha boldog vagy,és friss a szakítás,akkor az becsapás,ha boldognak mutatkozol.

Na szóval,lépj tovább,és bízz abban,hogy az élettől visszakapja,hogy megcsalt,majd őt is megfogják csalni,és akkor biztosan eszébe fogsz jutni!!De amugy amikor szakítottál vele kérdezetd hogy szeret e egyáltalán?Vagy miért csalt meg?Igaz ez már mindegy,de ha kiderülne például hogy már régóta nem szeretett,akkor talán még megtudod utálni is amiért becsapott.

2009. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mindig azt mondta hogy szeret. Csak az utóbbi időben nekem kicsit furcsa volt a viselkedése. Ezután derültek ki a dolgok. De ezen már nem is csodálkozom hogy azt hazudta hogy szeret, hisz másban is hazudott. Leginkább ez fáj, hogy nem tartott annyira semminek, hogy a képembe hazudik. Viszont volt időszak, az első év, másfél év, amíg éreztem hogy szeret, és 100%osan megbíztam benne.
2009. dec. 1. 13:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi féleképpen ne hagyd el magad , mert ha újra össze jönnétek mert látja , hogy kivagy a az sajnálatból lenne .
2009. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van sz@rd le. Forintot nem érnek az ilyen nők.
2009. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!