Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú és lány kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú és lány kapcsolatba mennyi a max. Korkülönbség?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki 5 évvel fiatalabb nálam. A család barátja vagyok, sokszor meglátogatom őket! Kb. egy hónapja ismerjük egymást, nagyon jóba vagyunk, komolyan is el lehet vele beszélgetni. Sokat beszélünk facen és szoktunk találkozni is, elég gyakran, közös programokat csinálni, például mozi. Egyszer felelsz vagy merszet játszottunk és az mondta, hogy szerelmes belém. Beszéltünk a párkapcsolatokról és azt mondja, hogy 2 barátja volt eddig, de én vagyok a legjobb, a legszebb és a legmegfelelőbb számára, már csak azért is, mert ő sokkal érettebb mint a saját korosztálya. És megkérdezte tőlem, hogy leszek-e a barátja. És most az vagyok azt hiszem :// Rajtunk kívül senki sem tud erről a kis "kapcsolatról", de nem is szeretnénk elmondani senkinek, abból csak baj lenne. Szerintetek megpróbáljam? Komoly kapcsolatról van szó, legalábbis mindketten azt akarunk, a szexuális együttléttel pedig eldöntöttem hogy még várok 5 évet minimum! A pedofil, és egyéb inzultáló kifejezésektől, magatartástól meg kíméljenek meg azok, akik esetleg úgy gondolják hogy ez itt a legalkalmasabb kérdés sértő véleményük kinyilatkoztatására-.- A kérdésem tehát az, hogy szerintetek mennyinek kell lennie maximum egy korkülönbségnek egy párkapcsolatban?

18/F és 13/L



2014. jan. 12. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
1-2 évet mindenféleképp várj,bár akkor is vissza fog ütni a különbség,abból kifolyólag,hogy ő még középsulis,te meg dolgozol vagy egyetemre jársz.Ha a csajszi is elmúlt 20 éves,akkor se lenne már annyira vészes,de még azért nagyon necces.
2014. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Anna126 ***** válasza:

Gondolom már nem nagyon aktuális de azért leírom. Én 15 vagyok, a barátom 21. Így kimondva nagyon soknak tűnik,de igazából nem ezen múlik. Én például most értem meg arra,hogy legyen barátom, lehet,hogy ő már 13 évesen kész rá, nem tudhatom. De mi nagyon jól megvagyunk, szerelmesek vagyunk és nem zavar minket. Ez csak egy szám, nem ez számít, hanem az érettség és a világnézet, Ezekből elég könnyen megtudod állapítani,hogy illetek e egymáshoz.

Remélem tudtam segíteni!

2015. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
ha fiatalabb a lány mint a fiu akkor minimum 12-13 éves a lány,max 17 -18 éves
2015. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!