Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sose szoktak egyből a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sose szoktak egyből a szex témára térni a férfiak, ha ismerkedünk, akkor az azt jelenti, hogy nem vagyok jó csaj?

Figyelt kérdés

Most elgondolkoztam ezen, mert annyiszor hallani, hogy valakinél az első randinál a szexről kezdenek beszélni a felek, vagy már az ismerkedés napján, vagy egyből fel akarják hívni magukhoz a csajt...

Én sose voltam így. Bárkivel ismerkedtem az jóval hosszabb folyamat volt ennél, és nem is tértek rá ilyen egyértelműen a témára sose.

Eddig azt gondoltam, hogy hmm ez micsoda erény, biztos azért, mert többre tartanak, de nem hiszem... Nem lennék vajon elég vonzó? Vagy nem is akarnak igazán? Vagy csak barátkozás a cél? Csak aztán később akarnak mégis többet?

Vagy srácok, hogy van ez nálatok? Mi alapján dől el, hogy kihez hogy viszonyultok az elején?

Meg persze lányok is írhatnak, hogy nálatok ez hogy van.


2014. jan. 12. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán értelmes srácokat fogtál ki...becsüld meg!
2014. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ASOT ***** válasza:
Ha rögtön arra térnének rá akkor meg az lenne a baj! És hogy na ez is csak szexelni akar :)
2014. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jesszusom. NEKTEK tényleg SEMMI sem JÓ?


Ha a szexről beszél = csak megdugni akar

Ha NEM beszél a szexről = akkor meg biztos nem érdeklem!



Női logika megint megmutatta magát!

2014. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!