Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a sex?

Figyelt kérdés
20eves lany vagyok ,3,5eve van baratom.Volt egy 5honapos szakitasunk de 2eve ujra egyutt vagyunk egyutt is lakunk.De miota elkezdtem dolgozni masfel eve azota alig akarok szexelni a baratommal.Sokszor arra fogtam hogy faradt vagyok vagy lusta es azert nincs kedvem.De mostanaba az is elofordul hogy elsirom magam sex kozben nem tudom atadni magam az egesznek..egy honapban kb 2xer sexelunk de arra is nehezen veszem ra magam ...imadom nem tudnek vele szakitani.de sokszor azon gondolkodom milyen lenne massal..es nem azert mert nem szeretem hanem talan hianyzik az izgalom...mindig olyan monoton az egesz.
2014. jan. 12. 19:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ráuntál és befarsultál. Próbáljátok feldobni, ha nem sikerül hagyd ott. Mellesleg a fiú helyében én elég cikinek érezném ha olyan monoton bénán töketlenül szexelek, hogy már a barátnőm is elsírja magát. Nem tűnt fel neki hogy havi 2x van szex és akkor is elunod/elsírod magad közben? Egy átlag férfinak azért eszébe jut, hogy valami nem kóser, és magától próbálná feldobni a dolgot.
2014. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hat epp ez az ..de a sex jo meg sokaig csinaltuk regen..meg o volt az elso akinek oralisan csinaltam es meg azt is tok szerettem csinalni de mara mar nem akarom azt se ..es nem ertem hogy miert nem probalkozik massal..azt mondja h nem akarja eroltetni ha nem akarom
2014. jan. 12. 21:16
 13/14 anonim válasza:
Szia,hat egy picit idősebb vagyok,mint Te....de húszas éveimben en is sokszor tapasztaltam,hogy elmúlik a szex iránti vágy...mostanra odajutottam,hogy két verzió van,az egyik,hogy nem a megfelelő emberrel vagy együtt....a másik,hogy nem ad neked annyi szeretet,hogy biztos legyél benne,hogy szeret...lehet ez még nem is tudatosult benned,hogy bizonytalan vagy...esetleg megkéne beszélni,hogy tud e jobban szeretni v.jobban kimutatni az érzéseit...ha nem akkor vissza az első verzióhoz..nem a megfelelő tapssal vagy együtt,bármennyire is fáj.
2014. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem a megfelelő társsal ....
2014. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!