Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Pár napja szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Pár napja szakítottam a bnőmmel,11hónapig voltunk együtt, egy ideje már elég sokat vitatkoztunk, de megbeszéltük.

Figyelt kérdés
Mivel tudtam a jelszavát facebookra, amit ő nem tud a mai napig sem, belenéztem és láttam, hogy a bnőjének egy másik pasiról ábrándozik. Nem tudom magam túl tenni, a szakításnál nem mondtam semmit, hogy tudom ezeket a dolgokat, csak annyit h nem bízok már benne, és hogy nekem így nem jó. Azután rögtön elkezdett ismerkedni a másik sráccal. Elég komolynak tűnt a dolog.

2014. jan. 12. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Geri?
2014. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csakegylány.17 ***** válasza:
Felejtsd el! Tudom nehéz de ez van... :/
2014. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Béla?
2014. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
olyan viccesek vagytok,na mind1,szerintem felejtsd el,nem hiszem,hogy érez már ezek után valamit is.Vannak voltak és lesznek is kvák.
2014. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömék akik most szakítottak onnan Geri a srác és ugyan ez a szitu
2014. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mit tegyél... mi itt a kérdés? megtetted amit kell, most menjél és szedjél fel egy másik csajt.
2014. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!