Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van az ugy, hogy az ébreszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az ugy, hogy az ébreszt rà hogy mit érzünk valojàban valaki irànt amikor tàvol vagyunk tölle?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Van.

Másrészről en mindig raebredek arra, hogy az emberek 95%a egy s eggfej.

2014. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hogyne. rossz esetben idővel csak rosszabb lesz.
2014. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze. Nagyon sokszor későn vesszük észre csak a dolgokat.
2014. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:

*valójában

*tőle

azért mert nem mki tudja értékelni amije van.

2014. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én akkor döbbentem rá, hogy mennyire fontos nekem egy fiúbarátom, mikor bejelentette, hogy nemsokára elutazik határozatlan időre külföldre. Ez történt 3 hete, és azóta is szenvedek a szomorúságtól. Már késő lenne bevallani neki bármit is, mert nem tudna maradni, de ez így kín... :(
2014. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!