Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádom sőt szeretem a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom sőt szeretem a barátomat, de mostanában szinte minden amit csinál idegesít, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apró dolgokról van szó, semmi komoly, de mégis a falra mászok tőle. semmi konkrét viselkedés, hiszen szinte minden amit csinál idegesít.
2009. dec. 1. 15:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok... fuu nagyon idegesít minden szava tette. de ez csak a hétvége óta kezdődött és nem tudom mért van.:S
2009. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
Ez azért fura, emberek. Nekem/nálam ilyen nem volt. :D
2009. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

16:37 vagyok. Az utánam írónak.

Hát sajnos nálam volt. Megeshet az ilyen,utána persze szakítottam vele. Csak úgy szimplán,már nem csak idegesített amikor a közelemben volt hanem undorodtam is.

Pedig az elején szerettem,csak megszoktam hogy van. Elég nehéz volt szakítani.de utólag sem bántam meg.

A kérdezőnek még annyit,hogy ha már most a falra mászol tőle mi lesz évek múlva?

2009. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de nem szakítok vele. megpróbálom helyrehozni.:P
2009. dec. 1. 17:46
 15/21 anonim ***** válasza:
57%
Szedjél nyugtatót...
2009. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
kössz...-.-"
2009. dec. 1. 21:36
 17/21 A kérdező kommentje:
beszéltem vele, hogy kevesebbett kéne találkozni, kicsit magára vedte, úgy gondolta ezután havi 1x. próbálom megnyugtatni de ilyenkor a sírás kerülget.
2009. dec. 3. 17:06
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy a kapcsolattal van a baj.Ha tudod,hogy szereted, akkor ne ott keresd a hibát. Lehet h túl sokat stresszelsz, aggódsz a suli miatt, és ő meg gyakran ott van és rajta vezeted le a dühöd.Nyugi,lazítsd.Szeretgesd meg kicsit!
2009. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nekem is vannak időszakaim, amikor így érzek, mint te. most is ilyenben vagyok. én annyira nem aggódok emiatt, sokat stresszelek, sokat betegeskedek, és általánosan fáradt vagyok. emiatt van szerintem. de ettől még nagyon szeretem. próbálj nyugodt maradni, és kérd meg pár dologra, hogy ne tegye, mert neked nem tetszik. én ezt tettem, többnyire bejött. 2 éve vagyunk együtt.
2009. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Általában azt bántod legjobban, akit a legjobban szeretsz. Mert minden felhalmozódik, stresszelsz ezer dolgon, akár úgy, hogy észre sem veszed, és ez nem múlik el attól, hogy ott van, ami épp elég ok, hogy idegesítsen. Persze, van hogy szimplán csak múlik a szerelem / szeretet.
2009. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!