Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádom sőt szeretem a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom sőt szeretem a barátomat, de mostanában szinte minden amit csinál idegesít, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apró dolgokról van szó, semmi komoly, de mégis a falra mászok tőle. semmi konkrét viselkedés, hiszen szinte minden amit csinál idegesít.
2009. dec. 1. 15:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ha már idegesítenek dolgok amik vele kapcsolatosak, akkor nem szereted. Csak próbálod magaddal elhitetni, hogy de mégis. Hidd el, már nem. Nem tudom hogy mióta vagytok együtt, meg hogy hány éves vagy, mert ez azért fontos, de szerintem itt a megszokásról van szó. Velem ugyanez volt, és szerintem sok más emberrel is előfordult már, és ez sosem jelent jót. Én akkor már 3 éve voltam együtt a barátommal, és még fél évig bírtuk utána. Ha már most ezt érzed később csak rosszabb lesz. Én is próbáltam változtatni rajta, de nem sikerült, mint ahogy előttem is írták átment undorba a dolog... Nálam is volt hogy kevesebbet találkoztunk mindenféle kifogással, és nagyon hiányzott, mivel mi mindennap együtt aludtunk, de ahogy minden visszaállt a régi formájába, kezdődött minden elölről, na és azután lett vége. Remélem hogy nálad ez nem így lesz, mert nagyon rossz úgy elválni valakitől, akit szerettél, majd eltávolodtál tőle, és úgy érzed hogy hiányzik, de valahol mégis megkönnyebbülés, mert tudod hogyha újra együtt lennétek, ugyanúgy rossz lenne. Hidd el ez tényleg csak a megszokás. Gondold át alaposan. Sok sikert
2009. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!