Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki meleg az szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki meleg az szerintetek a későbbiekben változhat?

Figyelt kérdés
az lehet hogy egyszer visszatér valakinek a normális nemi identitása? légyszi normális válaszokat! lehet hogy szerelmes vagyok egy meleg fiúba? ennél rosszabb van?
2014. jan. 12. 23:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
szoval en lany vagyok!:D
2014. jan. 12. 23:36
 12/24 anonim ***** válasza:
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, értem. Lehet valahol írtad, csak én nem láttam. De akkor is marad amit írtam, csak konvertáld át. :) :D
2014. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
nem..amúgy nem irtam csak nekem ez egyértelmű volt bocsi:D
2014. jan. 12. 23:44
 14/24 moonlightsentinel ***** válasza:

Nagyon-nagyon ligthosan változhat csak, de az is évek, évtizedek kérdése. Szóval az lehetséges, hogy valaki 16 évesen full meleg, de 30 éves korára kialakul benne egy lightos kíváncsiság a lányok iránt... de ez tényleg csak kíváncsiság, nem több, hosszú távú dologba nem igen fog belemenni akkor sem az ilyen.


Szóval tessék heteró srácba beleesni, ahogy illik :D

18melegF

2014. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Na most, én kicsit vitatkoznék , akik azt mondják hogy nem. Nem egyszer hallottuk olyan storikat, hogy családapa, több gyerekkel, 10-15 év házasság, és kiderült valahogyan hogy a pasikat szereti. Ugyan ez fordítva is igaz, csak ezek nincsenek annyira felfújva, mert "botrányosabb" az első verzió. Ergó, simán lehetséges.
2014. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Semmi sem kizárt. Viszont, én meleg vagyok, és ezt nem én akartam.. gondolkoztam már úgy hogyha kipróbálom lánnyal elmúlik.. de az csak önkínzás lenne. Úgyhogy az a srác csak barátod lehet törődj bele minél előbb.
2014. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
SOHA nem fogok beletörődni!!
2014. jan. 13. 15:31
 18/24 pixie.cute ***** válasza:
Jaj, de aranyos történet. : D Amúgy nem változhat.
2014. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
bárcsak ne lenne igaz..://
2014. jan. 13. 20:24
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

15 ös nagyot téved... sokan szégyellik, hogy melegek, ezért inkább válalják azt a -nekik- tortúrát, hogy ők egy ellenkező neművel házasodnak össze. Nem lesznek hirtelen melegek. Hanem már azok! Csak nem merik felvállalni.

Nem változhat a nemi identitás.

2014. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!