Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen meg ismertem egy srácot. Azt mondta belém szeretett ennek olyan 3hónapja. Az volt a bökkenő hogy bnője de azt mondta elhagyná értem. Mivel akkor én még nem nagyon éreztem semmit iránta mondtam neki hogy ne tegye. Azóta viszont már nagyon szeretm de ő már azt mondta gyengült nála az érzések és már nem hagyja el a bnőjét mert ezt ő nem érdemli meg. Úgy érzem egyátalán nem érdeklem de viszont mikor együtt vagyunk megint mást mutat mindig puszilgat meg ölel, de egyszerüen másnap még egy nyanvatt smst sem tud írni. Szeritetek érdeklem?
2014. jan. 13. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekled már, max csak szexre.
2014. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ló nincs jó a szamár is:)
2014. jan. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
balek szerep..
2014. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A férfiak nem szeretik a komplikált nőket. Azt várja, hogy csak sodródjál. Ne tedd, állj a sarkadra!
2014. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De mikor ezt mondom neki hogy ez így nem jó mindig azt mondja hogy változtat rajta,de sosem teszi. :( . Tuti reménytelen az ügy?
2014. jan. 13. 12:23
 6/13 anonim ***** válasza:
tuti ... csak szeretőnek kellettél
2014. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
most a napokban is van egy tali megbeszélve. Mit csináljak?
2014. jan. 13. 12:41
 8/13 anonim ***** válasza:

mondd le, és közöld vele, hogy ennyi volt, mert nem életcélod, hogy második legyél


ebből még az is kisülhet, hogy mégiscsak lép, bár amit leírtál nem arra utal

2014. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
annyira szeretném megoldani ezt. nem tudnátok valami tippet adni hogy hogyan érjem el hogy elhagyja a bnőjét
2014. jan. 13. 12:52
 10/13 anonim ***** válasza:
nem akarja elhagyni, mert neki ez így kényelmes ... csak második vagy, bárhogy fáj
2014. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!