Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm elutazott pár hónapra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elutazott pár hónapra. Még csak 3 napja utazott el de máris nagyon rosszul érzem magam egész nap csak rá gondolok, szomorú vagyok. Hogyan vészelhetném át?

Figyelt kérdés
nincs kedvem semmihez csak őt akarom de még másfél hónap mire hazajön. mit csináljak? hogy túl tudjam élni valahogy ezt az időszakot? nagyon nagyon rossz szörnyen érzem magam :(
2008. júl. 16. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
El tudja képzelni mindenki akinek hiányzott valaki pár hónapig milyen rossz, de kénytelen leszel rendet tenni a fejedben még ha ráereszkedett a szerelmes félhomály is. Hétvégente gondolom hazajön, de ha nem akkor rendszeresen hívd fel, mert az neki is jól esik. Meg lehet kicsit bárgyú dolog de segít levezetni ilyenkor a feszültséget ha intenzíven sportolsz, lefoglalod magad, meg maszturbálsz. Nem olyan súlyos a helyzet mint ahogy elképzeled.
2008. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
énis nemrég éltem át egy ilyet... barátnőm mindössze kb. 1 hétre utazott el és majd' megőrültem... de utána nagyon jó volt az újra találkozás:) járj el a haverjaiddal, barátaiddal csavarogni, sportolni és addig is kevesebbet gondolsz rá... de nyugi csak az elején ilyen rossz a helyzet, utána egyre könnyebb lesz elviselni a hiányt
2008. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is az egy hetes verziót éltem át, hát elég szar volt nekem is, de ne törprengj a csajon, úgyis jön majd, inkább tereld el a figyelmet, tudom nehéz, de ez a megoldás, haverokkal légy, minél kevesebbet légy egyedül, ez talán megoldás lehet, remélmem segítettem. Szerintem.
2008. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Igaz h en läny vagyok, de a barätommal pontosan ugyan ebben a cipöbe järunk. Mindig az elsö es az utolso het a legroszabb!!! Az szinte kibirhatatlan, de egy idö utän ugymond hozzäszoksz h csak akkor van veled amikor elszol. A telefonälässal kapcsolatban meg hidd el hogy nagyon jol fog esni ha felhivod, neki is.Azt nem irtad hogy hova utazott de ha az orszägon belül akkor meg szerencses is vagy, mert en külföldön vagyok es max heti egy alkalommal beszelhetek vele. Bocsi az ekezetek miatt de itt vhogy nincsenek:D Kitartäs!!!:D
2008. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
probáljatok meg msn-en beszélni. nekem az segitett sokat. fél évig nem láttam a lányt. de minden nap beszéltünk msn-en, igy valahogy olyan volt mintha kicsit mégis itt lenne velem, mindig vittem a gépet a lakásban ahol épp voltam WC-re. :D tudom viccesen hangzik, de majd megőrültem. és a legrosszabb az egészben hogy már rég szakitottunk de még mindig hiányzik igy inkább megyek én is a világ másik végére csak hogy legalább mellette legyek.
2008. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon rossz volt mikor elment egy hétre:( nem találtam a helyem...állandóan kijártam egy tóra ahol rágondoltam esténként..iszonyat nehéz volt mert mi előtte össze is vesztünk sajna...de túléltem...és mikor hazajött nagyon jó volt:)
2008. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat amúgy a szerelmem külföldre utazott... :(
2008. júl. 17. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Hű, nekem négy hete ment el a barátom, és még egy hét, míg újra láthatom. Borzasztó! Egyetértek. Nekünk most volt felújítás.. rendesen lefoglalt, rengeteget kellett dolgozni. Szerintem nézz valami melót.. csináld meg azokat a dolgokat, amikre már rég nincs időd... BULIZZ, keress fel régi barátokat.. olvass... mást nem tehetsz szerintem. Tudomm milyen rossz, de kitartás! Annál jobb lesz, ha végre hazajön. Igazából egy idő után megszokod.. megszokod a hiányát. Aztán meg már kapkodsz ide-oda majd, hogy mivel lepd meg, mert mindjárt itt van! :-)
2008. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúúgy, én eddig vele egyszer beszéltem telefonon, helyette vannak a romantikus e-mailek. Ezt tudom neked is ajánlani! Adhat némi erőt, főleg ha kölcsönösen írtok egymásnak szép leveleket! A skype se rossz, ha már nagyon hiányzik! Hihetetlen megnyugtató hallani a hangját...
2008. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!