Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan rémálmaim vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan rémálmaim vannak, hogy elhagy, megcsal, megun, megutál, pedig nemsokára hozzá megyek, de elég gyakran összeveszünk a dühkitöréseim miatt (betegségem, hamarosan kezelve lesz). Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve vagyunk együtt, fél év múlva lesz az esküvőnk. Szeretjük egymást, tudjuk, hogy a másik a Nagy Ő-nk.


Sokat összebalhézunk, főleg, mert dühkitöréseim vannak és a családból, ahonnan kapom a fejemre a dolgokat, ott nem fejthetem ki ezt a mérgemet, csak a páromon... Mindig megbeszéljük, mondja, hogy sajnos véges a türelme, de persze szeret, ne féljek emiatt.


Folyton rémálmaim vannak, bármennyire is összekapunk aznap. Legyen szó egy busz indulásának megkereséséről vagy hogy a rendrakás után ugyanúgy levágja a ruháit a földre, ahogy eddig. Egyszerűen minden egyes éjszakám rémálommal teli és nem tudom kipihenni magamat. Ha nem nappal leszek depressziós, itt az álmom! Mindig bűntudatom van, félek minden formában, hogy elveszítem Őt. Szeretem, rettenetesen szeretem!


Szerintetek mi tévő legyek? Ki kéne aludjam magam, ráadásul a vitáink is zavarnak, nem akarok folyton veszekedni, csak szeretve lenni, szerelmet adni.


Köszönöm előre is az értelmes kommenteket, a negatívakat mellőzzétek légyszíves, a kor miatt meg pláne!


L/22, F/32


2013. nov. 15. 04:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy párterapeutához, hidd el...Sokat segíthet.Amúgy én csak annyit tudok mondani, hogy tanuld meg jobban kezelni a dühkitöréseidet...22 évesen már azért nem ártana tudni ezt kezelni.Szerintem bizonytalan vagy azzal kapcsolatban, hogy ő a nagy Ő-d, különben nem félnél az elvesztésétől ennyire, hogy folytonos rémálmaid lennének.
2013. nov. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jajj, a végét picit hülyén írtam, még reggel van, de remélem érted, hogy mire gondoltam.
2013. nov. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést egyszer már feltetted. Ugyanazt tudjuk mondani. Olvasd vissza, én is írtam pár hasznos tanácsot.
2013. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Ja, és jó lenne, ha ezeket a nyomorék génjeidet nem örökítenéd tovább (ne szülj gyereket)!!
2013. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszi a választ, értettem mindent!


A másodiknak csak annyit, hogy attól még én szülni fogok, akármit is mondasz. Nem tudom, ffi vagy vagy nő, de ez mindkét nemtől elég undorító, hogy ezt mondod. A gyermekeimnél legalább én tudnám, mit kell tenni, hogyan kell rájuk reagálni, ráadásul mivel nem egy idegbeteg családba fognak születni, mert addigra már nem otthon fogok élni, ezért nekik ezek a tünetek ritkán tűnnének fel. Ez is csak talán!

2013. nov. 15. 10:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha magdnál sem tudod mit kell tenni, a gyerekeidnél honnan fogod tudni? Mert ha tudnád mit tegyél, nem itt kérdeznéd meg;)
2013. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Három év alatt csak rájövök, hogyan kell magamat kezelni. Ezért járok most utána. Az előítéletek alól mellőzést kérek, köszi.
2013. nov. 15. 12:38
 8/8 anonim ***** válasza:
De, egy idegbeteg családba fognak születni, ez nyilvánvaló.
2014. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!