Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitene? Mát nem tudok racionálisan gondolkodni.

Figyelt kérdés

Előzmények:

A barátommal együtt lakunk egy ideje. Tegnap egy kicsit összekaptunk, erre hazament a szüleihez. De aztán kibékültönk, és elmondta hogy szeret.


Sztori:

Ma elvoltam egész nap foglalva, zsófolt napom volt, de este kérdeztem, hogy hazajön-e. Erre azt mondta, hogy ma hivott, de nem ért utol, ezért estére más programot csinált magának. Eddig oké.

Ám mikor megkérdeztem tőle, hogy mi a programja, ami miatt nem jön hozzánk haza, azt mondta, hogy kell zuhanyozzon meg lefeküdjön. Itt egy kicsit kiakadtam. WTF? Velem van a baj, én ítélem meg rosszul a helyzetet, amikor értelmetlen hülyeságnek gondolom ezt a kifogást?

Valaki aki nálam okosabb és kivülálló, mondja meg, hogy mi ez?


2014. jan. 13. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak duzzog. Van amikor mindkét fél azt akarja, hogy a másik teperjen érte... És mindenen megsértődnek.
2014. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz hogy tudj gondolkodni szükségeltetik egy agy. Ha az hiányzik, akkor értelmetlen a kérdés. Nem azért van a fejed, hogy a haj díszelegjen rajta. Jó tudom valamivel melegen kell tartani a fejet.
2014. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ első! :) második: miért ne lenne agyam? Nem szeretem az ilyen hozzászólásokat, komolyan. Azt sem tudni, ki teszi fel a kérdést, de máris egy komplett pszicchológiai kórképet felállít a kedves kommentelő. Vagy titokban Csernus doktor ir nekem válaszokat?:)
2014. jan. 13. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:
az én pasim is ezt csinálja, amikor durcis.. kitalal marhasagokat :D aztan elmulik majd..
2014. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!