Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szoktatok azon gondolkodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok azon gondolkodni hogy mi lenne ha meghalnátok?

Figyelt kérdés

Hogy vajon hogy reagálnának az ismerőseid, ha ez történne? (stb.)

(Nem kell nekem pszichológus :D boldog vagyok, de néha belegondolok mi lenne ha nem élnék)


2014. jan. 12. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyenen gondolkodni, de most belegondoltam, és olyan erős szomorúság tört rám, ahogy a családomra gondoltam, hogy gyorsan el is zárkóztam a tovább elmélkedéstől.
2014. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodok ilyesmin. Anyám tuti h kiborulna mert már akkor ideges ha rossz idő van és kocsival mentem egy kicsit messzebbre.
2014. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam. Engem az döbbent meg, amikor belegondolok, hogy el fog jönni majd az az idő amikor én már nem leszek a világon. Eddig voltam, aztán megszűnök létezni. Soha többé nem fogok élni, nem tudom az élet apró örömeit élvezni. Nagyon furcsa lesz..

Az ismerőseim biztos összetörnének ha meghalnék. Rossz is belegondolni..

2014. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemis ritkán…
2014. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen szoktam. Sőt, egyre többet. a mostani párom úgy bánik velem, hogy már elviselhetetlen. Elvesztettem a munkámat. Semmi jövedelmem, semmi. Férfi létemre már elsírtam magam előtte, hogy hogy beszél és bánik velem. Erre azt mondta, menjek máshova nyavajogni. Elmennék én innen, de ha nincs miből és nincs hova az nagyon nagy gáz. Még örülök, hogy fedő van a fejem felett. Pedig mindig tiszteltem mint nőt. Sosem csaltam meg, mostam, takarítottam, a kedvenc sütijét, kajáját készítettem el, mégis ezt kapom. Elviselhetetlen már. Egyik nap kérdeztem tőle, hogy jobb ha lenne, ha nem lennék, igaz? Inkább megölöm magam! Erre azt a feleletet kaptam, hogy jó de ne itt nehogy azt higgyék, hogy ő ölt meg engem. Már néztem milyen szerek vannak itthon, de egyik sem alkalmas a halálra, mert nem a haláltól félek, hanem az odáig vezető úttól. Ebben az írásban nincs semmi önsajnálat, mártirkodás, csak egyszerűen várom valakitől a szeretet és a megértést, de pont attól nem kapom meg, akitől várom.
2014. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen! Mostanaban sokszor.. Osztalytarsaim meglepodnenek szerintem, sajnalnanak. A "barataim" is sajnalnanak valamennyire, esetleg meg az is eszukbe jutna hogy milyen kar hogy nem beszeltek velem tobbet (ezt nem ugy ertem hogy depis vagyok es nem segitenek, hanem ugy hogy az ember halala utan alt. eszebe jut masoknak hogy mi mindent nem elhetnek mar at egyutt). Ok is meglepodnenek biztos...

A baratom nagyon sokaig gyaszolna, szerintem vagy nem, vagy csak nagyon nehezen tudna tullepni rajta.

Anyamat meg jobban megviselne, a tesoim is szomoruak lennenek, apam szerintem merges lenne hogy "en meg hogy mertem meghalni"...

A tobbi csaladtag is szomoru lenne szerintem.

A regi oszt. tarsaim meg csak meglepodnenek, par nap mulva el is felejtenek. Akik folyton piszkaltak meg szerintem orulnenek is.


A feszbuk falamra meg tuti kiirnak olyanok is hogy RIP :'( meg ilyenek akikkel evek ota szoba sem alltunk egymassal. Az a sok alszent gyaszolo, pffft...

2014. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!