Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan nagy elvárás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narwik kérdése:

Tényleg olyan nagy elvárás a pasiktól, hogy minden nap fürödjenek?

Figyelt kérdés
Főleg ha tudják,hogy aznap szex is lesz..
2014. jan. 13. 22:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
De így sok idő megnöveszteni a betyárkörtéket. :(
2014. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Pf.

Én minden nap fürdök. Attól mert te tähó parasztok miatt általánosítasz, még nem minden pasi ilyen...

2014. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Komolyan vannak olyan igénytelen emberek, hogy nem fürödnek naponta? Az szép. Alap elvárás lenne szerintem.
2014. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%

Az alap, hogy valaki minden nap fürdik.

Az igényesebbje, mint például én még hajat is mos minden nap, mert a hajfixálót este lefekvés előtt ki kell mosni! :)


27/F

2014. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
szerintem Európában ma az a normális ha mindennap fürdik az ember
2014. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

hogy mi ?


én minden nap fürdök ehhez még dugás sem kell, akkor még többször fürdenék

2014. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 PearlDiver ***** válasza:
100%
Én akkor nem fürdök, ha lusta vagyok vagy nincs rá időm. Amúgy szeretek tiszta lenni, főleg akció előtt :)
2014. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is fürdik minden nap, azért szex előtt minimum hogy kell! Meg persze ne legyen koszos, büdös amúgy se
2014. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Én először akkor dobtam hátast, amikor a budapesti multinál dolgozó igen dekoratív 40-es nő kollegám mesélte, hogy anno abból vette észre, hogy a férje megcsalja, hogy elkezdett naponta fürdeni.


Szóval lehet ez gyakoribb, mint hisszük, mindazonáltal szerintem a nem-fürdő pasikkal kollektíve szakítsanak a barátnőik. Így akkor a normálisabbjának is több jut.

2014. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
#5 egyetértek az ötössel.. én is mosok hajat mindennap és be is szárítom. Nemtudom te hol laksz, hogy ilyen igénytelennek gondolod a férfiakat.
2014. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!