Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális szabadságigény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális szabadságigény, elvárás?

Figyelt kérdés

A barátom szerint én állandóan lekorlátozom őt, nem hagyok elég szabad teret neki.

A kiindulási helyzetünk: mindketten egyetemisták(22F-21L) vagyunk, Ő vidéki, van egy lakása Pesten.

Csütörtökön megy haza, általában vasárnap este, vagy hétfőn jön fel. Többi 3 nap: egy haverok (változó hogy melyik társaság, többféle) egy szakmai program (1 órás megbeszélés másokkal egyetemi programszervezésről majd kocsmázás), vagy tanulás...ez mind hajnalig tart, ha én ott vagyok nála ilyenkor már alszom (másszóval sosem alszunk (el) együtt), én suli mellett diákmunkázom szóval néha igencsak korán kell felkelnem. Néha kértem hogy maradjon már itt pénteken esetleg, hogy lehessen valami nagyobb programunk (általában negyedévente egy mozi, meg két-három hetente egy vacsora fér csak bele) de nem, mert várják a szülei, az utolsó órája után az első vonattal siet haza, és én hogy nem tudom megérteni, hogy nem lehet ÁLLANDÓAN, 0-24 csak velem. (?!)


Most vizsgaidőszak van: 1-1,5 hetente jön fel, vizsgázik, találkozunk (mert épp ráér, én alkalmazkodjak, hiszen én úgyis pesten vagyok, csak 50 perc míg beérek a városba) majd megy haza.

Karácsony külön, utoljára dec 20. körül találkoztunk, tudtam hogy feljön 31-én jupiii, szilveszterkor legalább együtt leszünk. Hát sajnos nem, máshova megy (haverhoz, kizárólag egyedül) de napközben találkozhatunk 1-2 órára ha bemegyek, aztán megy haza, de ne aggódjak 14.-én jön már vissza.

Mikor ezt így szépen elmondta, hát kicsit hallgattam, majd mondtam hogy oké, akkor legalább találkozunk...

kérdezte hogy talán gond hogy nem együtt leszünk este, mondtam, hogy persze, szomorú vagyok, mert szerettem volna együtt lenni, de minden ok, tudom hogy neki a buliról szól, csak kár h nem együtt megyünk akárhova...

Teljesen felhúzta magát, hogy nekem semmi sem elég, miért ilyen nagyok az igényeim, most egész este szrul fogja magát érezni emiatt. Most 2 napra rá jelezte hogy nem igazán tetszem így neki, hogy lekorlátozom, meg hogy több szabad tér járna neki, fogjam már vissza a nagy igényeim.


Igazából csak egy kis infot szeretnék, vagy tapasztalatot, hogy ez másoknál is így megy, jogos ez, tényleg ezek az alapigények? Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy hol vártam el túl sokat.

Köszi. :)



2013. dec. 29. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nincsenek nagy elvárásaid.

Keress egycrendes pasit a tapló helyett. Ez az ember nem szeret téged, csak nem akarod észrevenni.

2013. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a pasinak van rajtad kívül még egy fix kapcsolata, a többi futó kaland.

De ne legyen igazam.

2013. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem a szabadság azt jelenti, hogy néha elmegyek a hobbimat űzni, vagy a barátnőimhez, vagy időnként jó kicsit egyedül. De az ünnepeket, főleg a szilvesztert eddig mindig együtt töltöttem a párjaimmal, illetve az előbbi programjaim is csak alkalmiak voltak, nem pedig rendszeresek. Nincs neki otthon egy másik lány? Szerintem nem szeret téged. De ne kezdd emiatt zaklatni, inkább várj, hogy keres e egyáltalán...

29n

2013. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy egész hónapig nem találkoztok, mert neki szünete van, és még neki áll feljebb? Ne fuss utána, ne találkozz vele. Ne menj be a városba 31-én, ha hiányzol neki, menjen ki hozzád ő.

De nem hinném, hogy ő a nagy Ő számodra.

2013. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Fúú, azért én ennyire nem láttam rondának a helyzetet.

Hacsak nem támogatja a másik kapcsolatát minden barátunk, és a szülei is akkor kétlem.....persze lehet hogy a 'másik' lány ugyanilyen kisigényű balfácán mint a barátom, és csak percekre találkoznak. De nem hinném.

Egyet nem értek, a különböző 'látásmódunk' miatt gyakran feljött az utóbbi 2-3 hétgben, hogy külön kéne válnunk, de ő nem akar ('te vagy az életem értelme', 'amíg szeretjük egymást nem lehet gond')....és ismertem én már igazi tahókat, de őt nem ilyennek ismertem/ismerem, vak nem vagyok, sok hibáját látom, de mindent összevetve rendes, normális, okos, kedves. De ezt nem tudtam hova tenni.


#3 köszi a ti sztoritokat, ez számomra is így van, hobbit, sportot űzök, meg dolgozom, de az messze nem ilyen szintű mint ami nála van (pedig nem sportol, nem dolgozik, egyetemre alig jár be mégsincs ideje, vagy otthon tölti)

#4: igen ez is felmerült, de hogy nálunk itt kint (XVII.kerület rákosborzasztóblabla egyike :) ) nincs semmi élet, se program...pedig nála is gyakran ülünk otthon a belváros közepén :\ És igen, főleg azért zavar mert nem egy alkalmi egyetemi kis dolognak terveztem ezt.

2013. dec. 29. 18:40
 6/13 A kérdező kommentje:
...és úgy látszik csúcs szájmenésem van, és sehogy se akar elállni. :)
2013. dec. 29. 18:41
 7/13 anonim ***** válasza:

úristen :O

és én még amiatt panaszkodom, hogy a pasim, aki az osztálytársam is, nem ér rá velem találkozni, csak a suliban tudunk együtt lenni, és havonta egyszer hétvégén, meg heti 1x-2x suli után pár órára.

szakíts, én azt mondom!

ez egy kapcsolatfóbiás hülye...

2013. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha ez a pasi akarna téged, szeretne téged, hidd el, hogy nem csak ennyit foglalkozna veled.


Én azt értem hogy kellenek a barátok, és az is kell hogy csak ő menjen el velük, ha már az ő barátai. De miért ragaszkodik mindig ahhoz hogy nélküled menjen barátokkal valahová?


Nekem ez gyanús lenne... Nem azt mondom hogy mindig, de azért szerintem az sok, hogy soha nem visz magával....


Nálunk a férjemmel a járásunk alatt, és az esküvőnk után is ugyanaz volt a menetrend. Ha úgy sikerült, csak ő találkozott a haverjaival. (Ha a barátai kimentek hozzá a munkahelyére).


Egyébként minden baráti találkára vitt engem is onnantól, hogy bemutatott nekik. (szomorkodna ha nélkülem kéne mennie, és nem is megy egyedül, mert nincs kedve).

Ő is ismeri az én barátaimat, lógtunk is együtt velük néha.


Nálunk ilyesmi sose volt mint nálatok, hogy a párod nem visz magával, ha baráti dologról van szó.


Pl most is együtt fogunk velük szilveszterezni úgy hogy egész éjszaka társasozunk iszogatunk meg kártyázunk:) Ilyen már volt másik szilveszterkor is.


De amióta csak együtt vagyunk, eszünkbe se jutott hogy külön legyünk ünnepekkor. Soha, egy ünnepen sem voltunk külön. Még amikor fél éve voltunk együtt, akkor is együtt karácsonyoztunk és együtt szilvesztereztünk. Gyakorlatilag az egész téli szünetet együtt töltöttük, és érdekes mód tudtam tanulni a vizsgákra.


Szerintem sürgősen ott kéne hagyni ezt a srácot, mert egyáltalán nem szeret téged....de persze, ez csak egy javaslat. Én minden esetre kidobnám a pasit a helyedben.


27/N

2013. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Persze járunk néha kettesben a barátaihoz (bár néha falramászom tőlük, csak a régi gimis emlékek, vagy műszaki dolgok, kicsit monoton a társalgás, ráadásul órákon át, de hát fiúk, nyilván ez a legizgibb téma, szóval oké, csak van hogy inkább otthon maradnék, mint ehhez mosolyogni órákon át o.O :D ) de főleg csak akkor ha páros-esemény van, tehát barátnők is (bár őket alig hallottam még beszélni a két év alatt, eléggé....csendes mindegyikük)

...és igazából pont ez a gondja, hogy én annyira nem szoktam rápörögni, meg ujjongani ezekért a találkozókért, decemberben már 3x volt ilyen, és már kicsit...egyhangú.

Azért viszont néha bepancsolnék neki, hogy ha én hívom akkor, 'nem az én társaságom' szöveggel lerázza az én baráti összejöveteleimet (a szülinapomra szervezett kocsmázós ünneplést ugyanígy, plusz a 'tanulnom kell, de azért délig aludtam' dologgal hagyta ki)

Na jó most már én is idiótának érzem magam miatta; bár a szar időbeosztásán, illetve hogy totál hátrasorol, azonkívül oké minden. (A másik lány meg...szóval igen tudom, nyilván bármikor előfordulhat, de 99,9%ban biztos vagyok benne, hogy esetünkben nem ez, hanem inkább...lustaság? vagy ilyesmi van a dolog mögött.)

2013. dec. 29. 21:47
 10/13 A kérdező kommentje:
*annyi lemaradt, hogy most már pont azért nem visz/nem hív mert hogy nem érzem magam igazán jól, és hogy emiatt neki is rossz (jaj szegénykém -.- :D)
2013. dec. 29. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!