Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy elvárás, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás, hogy a barátnőm ne beszéljen a volt pasijával?

Figyelt kérdés

22 éves a csaj. 3 évet jártak. Már 8 hónapja szakítottak de kb 1-2 naponta felhívja a pasi. Tegnap meg azt mondta neki, hogy jó lenne ha újra összejönnének és nagyon megbánt mindent. Barátnőm azt mondta neki, hogy nem akar találkozni vele de nyugodtan beszélhetnek telefonon.

Mondtam neki, hogy ne beszéljen vele, főleg mikor én ott vagyok, mert zavar.

Azt mondta, hogy miért baj az ha a volt pasijával beszél néha?

Mit tennétek ilyen helyzetben?

22/F


2014. jan. 13. 19:41
1 2
 1/20 pixie.cute ***** válasza:
67%

1, Én úgy vagyok vele, hogy senkinek senki sem a tulajdona, nem tilthatod meg neki, hogy beszéljen vele...

2, Megkéred tényleg, hogy előtted ne, biztos meg fogja érteni.

3, Mondta is, hogy nem akar találkozni vele... Meg a beszélgetésből mi baj lehetne??


Nekem ez a felfogásom. Én is beszélgettem, sőt találkoztam exeimmel miközben volt párom, de csak barátként és semelyikkel sem volt semmi.

2014. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

megmondanám neki, hogy szia.

1-2 nap az nem néha

2014. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
pláne, hogy akar valamit tőle az exe..
2014. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Igen, nagy elvárás...


De itt nem az a baj, hogy beszél vele,mhanem az, hgy akar még tőle valamit az ex..

Így a barátnődtől szemétség, hogy nem hagyja felejteni a srácot.

Az pedig jogos elvárás, hogy ha téged zavar, akkor ne akkor beszéljen vele, amikor ottvagy..


Tehát szerintem nem baj, en is tartom az exszel a kapcsolatot, de egyikünk sem akar a másiktól semmit, a párom ismeri is, járt nálunk, az esküvőnkre is meghívtuk..

De ebben az esetben én saját magam döntenek úgy, hogy nem akarok beszélniaz exszel, hiszen neki ez így nem jó.. Nem lép tovább..

2014. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
több, mint 3 éve vagyok kapcsolatban és szerintem egyáltalán nem normális az ha valaki az exével ilyen viszonyban van, főleg úgy hogy tudja nagyon jól, hogy az exének mik a szándékai. előbb- utóbb engedni fog a kísértésnek... máskülönben már leállította volna a srácot. 3év azért már viszonylag soknak számít.. gondolom nem véletlenül volt vele.
2014. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
elég fura a nők logikája... ha én valakitől nem akarok semmit, akkor nem beszélek vele, megkérted és ennek ellenére még mindig háborog, akkor az elég ok a bizalmatlanságra
2014. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha fordítva lenne ez akkor a barátnőd már kicsapta volna a hisztit rendesen nyugi.
2014. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Túlzásba viszed. Ha előtted beszélget vele, azt valószínűleg nem azért csinálja, mert titkolnivalója lenne.
2014. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát de bakker ha összebújva fekszünk az ágyban akkor ne vegye már fel a telefont a volt pasijának. És akkor beszélnek ilyen 20 percet én meg addig ülök ott, mint egy marha.
2014. jan. 13. 20:06
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy elvárás.

Nekem egy 'exem' volt előtte, nem is volt komoly, 2 hétig 'jártunk'de hamar észhez tértem. Viszont azután ő is sokszor írt és hívott, amire egyszer válaszoltam,hogy mit akar ezzel elérni.

Ez persze a barátomnak rosszul esett,és mondta,hogy nem szeretné, ha többet válaszolnék. Én is úgy voltam vele,hogy minek tartani vele a kapcsolatot, ő már a múlt és nem teszem ezzel tönkre a mostani kapcsolatom.Szépen letiltottam mindenhonnan.

Ha szeret a barátnőd megteszi érted, ha pedig ragaszkodik a másikhoz... hát én elgondolkodnék...

2014. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!