Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés
a barátommal több éve együtt vagyunk szeretem is es jó vele de nem tudok itt munkát találni most elküldtem bp-re csak úgy kíváncsiságból h felvennének-e és fel de így szakítanom kell a barátommal mert ő nem akar jönni de olyan nehéz ennyi év után ezért szakítani.
2014. jan. 14. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem szakítanék vele.együtt jóban rosszban ;)
2014. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem..

A kapcsolat vagy kibírja vagy nem... Meg sem prőbálni az nagy baromság

2014. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen. Kivéve, ha ti a távkapcsolat hívei vagytok.

Mert szerelemből nem lehet megélni.

Nagyon szép és nagyon jó a szerelem, de az egy idő múlva elmúlik, a kapcsolat nem lesz mindig ilyen lángoló, lehet egy csomó probléma, megélni pedig addig is pénzből fogsz. És ha helyben nem találsz állást, akkor nyilván egy ideig működik, hogy valaki eltart, de hosszú távon nem. Ha felvettek messzebb dolgozni, ő nem akar menni, akkor én a munkát választanám. Én nem vagyok a távkapcsolat híve, szerintem annak nem sok értelme van, de ha nektek úgy is jó, akkor maradjatok együtt.

Esetleg még egyszer átnézném a lehetőségeket, még egyszer átbeszélném, hogy nem akar-e jönni, de amúgy én a munkát választanám. Mert itt nem a karrierépítésről szól az egész, mert nem vagyok egy karrierista típus, de ha alapból dolgozni kéne és nincs munka, akkor nincs más lehetőség. Így nem fogtok tudni családot sem alapítani, ha nincs mire.

2014. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én inkább rá haragudnék, h nem akar velem tartan.. amúgy van egy ismerősöm, akinek a férjét 2o év házasság után helyezték át másik városba, egy ideig távkapcs. volt, aztán a nő odaköltözött..
2014. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
távkapcsolat nem is működne mert ő össze vissza dolgozik van h hétvégén is mind a 3nap én meg h-p ig dolgozok hétvége suli
2014. jan. 14. 15:05
 6/11 Költőnő? ***** válasza:

csak ezért nem kell szakítani...

ha akarjátok, meg tudjátok oldani

2014. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért nem működne a távkapcs.?
2014. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
miért nem akar veled menni? Én emiatt szakítanék, nem a munka miatt... Kivéve ha valami jó állása van, mert az más helyzet...
2014. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nincs jó állása azert mert hitele van ami havi 40ezer és mellette nem lenne annyi pénze h albit fizessen meg kaja benzin..
2014. jan. 14. 15:21
 10/11 anonim ***** válasza:
ő miért nem keres pesten? Szar állás (bocs) ott is van, sőt még talán jobb is
2014. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!