Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam a fiú tudtára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a fiú tudtára, hogy tetszik nekem? Mik azok a biztos jelek amiktől (ha van esze) rájön h tetszik nekem?

Figyelt kérdés

mert alapból egy nagyon mosolygós lány vagyok, szóval mindenkire mosolygok meg nevetek a hülyeségein, meg szinte mindenkivel jól eldumálok és ezért nem tudom, hogyan csináljam h feltűnjön neki.


de am. nem vagyok az a nyomulós fajta lány, szóval 1000-el nem fogok rátapadni


16/L


2009. dec. 1. 19:36
 1/8 A kérdező kommentje:
kort és nemet is írjatok légyszí
2009. dec. 1. 19:36
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Csak kétféle egyértelmű jel létezik (ha van esze, ha nincs):

- vagy lekapod a blúzod és megmutatod neki a melled,

- vagy bizonyos egyértelmű szavakat mondasz ki előtte: "Palikám, szeretlek".


Sajnos a fiúk így vannak programozva. A jeleket gyakorlatilag nem érzékelik. Kivétel csak a fenti kettő.

2009. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van 1. válaszoló :D én is egy fiatal srác vagyok és én sem olvasom a jeleket.. bizonytalan minden.. mond meg neki kerek perec/ próbálj a társaságába kerülni és ott csevegést kialakítani.
2009. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hölgyem, nagyon sok lány küldött nekem is jelet de ezt csak azután vettem észre miután megmondták mások hogy valaha szeretett. 16F.
2009. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagy igazságok ahngzottak el előttem:)


Mond meg neki kerek-perce hogy etszik neked, és járnál vele szivesen.


Nekem nem mondta meg annóa lány, nem is jártunk soha....


22/F

2009. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

én kérdeznék is tőled valamit miután tanácsot adtam 16/f

én elég félénk fiú vagyok, és bármikor jólesne, egy ,,tetszel nekem,, vagy egy ,,bejövök neked,, mondat. ha nem tetszel neki, akkor két lehetőség adott:-ha a fiú rendes, normális, akkor felajánlja a barátságát, ami őszinte, és fogadd el, hátha később te is megtetszel neki.

a másik:-ha bunkó, vagy nem törődik a lányok érzéseivel: akkor egyszerűen hagyd ott a francba... nem érdemel meg téged, hiába olyan fullos a srác. kérdésem: nem egyértelmű jeleket kaptam egy lánytól( gyakran odajön hozzám, elkezd játszani velem, néha beszólogat, és néha nagyon megbánt. már úgy érzem, hogy késő, mert a mai napon már egyáltalán nem történt ilyen, de lehet mást hoz a holnap. a lány annyira tetszik, hogy amikor meghallottam, hogy részegen kavart egy sráccal, majdnem összetörtem. a lány egyáltalán nem k*va, egyszerűen csak megtörténhetett. tudom, hogy elég sok lány van, és más-más módon közlitek érzéseiteket. mi egyszerűbbek vagyunk. eddig teljesen abban a tudatban voltam, hogy tudja, hogy szeretem, de történt egy kis incidens, amikor összevesztem vele, és éreztem, hogy úgy érzi, hogy nem szeretem. szóval én elég nagy balfácán vagyok, főleg a lányok terén. a Lány egy osztályba jár velem, sőt egy szakmai csoportba, ami eléggé bekavarhatna, ha esetleg elhívnám valahova. köszi, hogy elolvastad a regényemet, és remélem segítettem. ha gondolod segíthetsz nekem, nagyon megköszönném. te pedig lány vagy. nem veszíthetsz semmit, csak egy kisebb csalódás érhet, amit szerintem hamar kiheversz. :D

2011. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bocsi... három lehetőség adott :

3,-ik: ő is szeret, és boldog párkapcsolatnak nézel elébe :D

2011. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia. hát nemis tudom mit mondjak neked. sztem merj kezdeményezni, beszélgess vele sokat, menj oda hozzá szünetekbe vagy ajánld fel a segítségedet neki ha látod h vmivel nem boldogul. nem kell feltétlen elhívni vhova először csak a kommunikációt fejlesszétek egymás között. ismerjétek meg egymást jobban aztán a többi majd jön magától :)
2011. dec. 1. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!