Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Muit csinálnátok a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muit csinálnátok a jelenlegi partneretekkel?

Figyelt kérdés
Ha a tudomásotokra jutna, hogy tudta, hogy az exetek a ti vérszerinti, tőletek eltitkolt gyerekedet neveli már évek óta?
2014. jan. 14. 17:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
6 Az exnő nem akar a pasinál jelenlegi nő lenni, esze ágában nincs.
2014. jan. 14. 17:23
 12/18 anonim ***** válasza:

8.válaszoló:"Letojnám. Attól, hogy az én DNS-em van benne, semmi közöm sincs hozzá. Nem attól lesz szülő a szülő, hogy megcsinálja a gyereket, hanem attól, hogy felneveli"


Gondolom akkor azt is "letojnád" ha 10 év után kiderülne, hogy a gyerek akit felneveltél, nem a tiéd. Remélem lesz ilyenben részed.

2014. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kérdező! A jelenlegi párod egy féreg. Ez a legszebb ami eszembe jutott.
2014. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13 Én a történetben az ex vagyok. A pasi meg nem tudta, hogy van gyerek, senki nem követelt nála egy fillért se.


A pasi jelenlegi nője keverte a szart, és messzire ment, ezért lett tálalva.

2014. jan. 14. 18:28
 15/18 A kérdező kommentje:
Valaki egy embert gyötör, rágalmaz, hazudik róla(és nem csak egy felnőttről, hanem egy gyerekről is), valaki meg az igazsággal válaszolja meg az ocsmányságát.
2014. jan. 14. 18:33
 16/18 anonim ***** válasza:

"Gondolom akkor azt is "letojnád" ha 10 év után kiderülne, hogy a gyerek akit felneveltél, nem a tiéd. Remélem lesz ilyenben részed."


Őőőő miva'? Szerintem vagy te vagy én félreértettük a kérdést, de nagyon. Kérdező: bővebben írd már le kicsit. Én most annyit értek ebből: van egy gyereked az exedtől, aki a gyerekről nem tud. Nos én az exed helyében tojnék rád gyerekestül, ezt írtam le, persze akkor még nem volt világos számomra, hogy ki-kicsoda... igazából most sem.

2014. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16 Ez már a 3. regisztrációd amivel ide próbálsz hányni. Szerintem keress más kérdést, ott talán jobban betudsz kapcsolódni, nekem nem vagy szint.
2014. jan. 14. 18:36
 18/18 anonim ***** válasza:
Seeeeggfej, egy accom van, csak harmadszorra írok ide. De igazad van, szrok rá, a te problémád, csak akkor ha nem érdekel más véleménye, akkor nem tudom mi a szomorú szemű édes anyukádért írsz ide.
2014. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!