Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg csak a rosszfiúk kellenek? Egy átlagos, megbízható srác semmi jóra nem számíthat?

Figyelt kérdés

Már a sokadik nő dob ki 24 évesen azért mert "túl jófiú vagyok". Vagy az a bajuk hogy tényleg ezt gondolják vagy van aki kitalálta hogy ez csak álca lehet és igazából megcsalom biztos. Jófiúságom kimerül abban hogy nem beszélek, szidok senkit a háta mögött, nem iszok-drogozok-dohányzom, illedelmes vagyok mindenkivel (kinyitom az ajtót a nőknek, szépen beszélek bárkivel, stb.), kedves és megbízható (soha nem csaltam meg senkit, nem vertem át). Nem szoktam hazudni se.

Ennek ellenére nem vagyok otthonülő típus, heti többször eljárok kondizni és focizni, heti 1x bulizni. Hétközben, hétvégén is progamokat találok ki.

Az ágyban nem vagyok "jófiú" arra nem is szokott panasz lenni.


Nem tudom mi az ekkora baj velem. Azt mondják hogy egyszerűen túl kiszámítható, túl unalmas vagyok. Tény hogy nem vagyok egy nagy spontán ember (pl. eszembe nem jutna itthagyni mindent és kiköltözni heccből Angliába) de úgy gondolom hogy ennyi idősen örülhetnének a nők hogy van valaki akivel lehet akár hosszútávra is tervezni.


Próbálkoztam már nálam idősebb és fiatalabb nőknél is, legyen diplomás vagy bolti eladó, fodrász mindegyiktől ugyanez a lemez.


Mit gondoltok?


2014. jan. 14. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
A nők nem igazán szeretnik, ha normálisan bánnak velük. Egyből lelki szemetesláda, barát stb. szerepeket kap az alany.
2014. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
A mai nő nem érnek már semmit se, inkább csak használati tárgynak minősülnek. Tisztelet a kivételnek!
2014. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

Ahogy azt előttem írták, valószínűleg a lestrapált ribikkel kezdtél ki. Pont ahogy én.

Sajnos épp elég volt hozzá, hogy mára már máshogy viszonyuljak a gyengébbik nemhez, mint előtte.

23/F

2014. jan. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Véleményem szerint hülye az a nő amelyik kidob! sokan arra panaszkodunk h nincs "tökéletes" férfi! Hát aki megkapja az meg nem értékeli.

Csak annyi mondhatok hogy veled nem lehet baj ha tényleg igaz az állításod, nem kell mást tenned csak várnod! 22L

2014. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen típusú fiúk nagyon meg akarnak felelni valaminek, és ez kicsit merevvé teszik őket.

A fenti tulajdonságaid nagyon pozitívak, viszont azt hiszem hiányzik belőled egy kis "fűszer", ami igazán egyedivé, izgalmassá tenne. Magam példájából kiindulva mindig is az olyanokhoz vonzódtam, akiben láttam, hogy van lelkesedése valamilyen dolog iránt. Ha tűzzel él, nem pedig csak úgy "lötyög" az életben. Amellett meg már igazán mindegy volt, ha esetleg káromkodott, vagy nem volt kedves...

27/N

2016. jan. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!