Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mindenkinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindenkinek van párja a földön? (lelki társ, sors. Stb. )

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 20:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen, csak meg kell találni:) Nyilván aki nem hisz ebben, az azért van mert még nem találta meg.


Bár én speciel az előtt is hittem ebben hogy megismertem volna. Aztán megismertem, és kiderült, tényleg van lelki társam:)


Bár nem a környezetemben akadtam rá, hanem interneten. Enélkül soha nem is találkoztunk volna....


27/N

2014. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen szerintem van. Néha látok az utcán idős házaspárokat, akik még bevásárolni is kézenfogva mennek. Hogy ők lelkitársak e? Vagy mindig is azok voltak? Nem tudom, nyilván fiatalkorukban rengeteg harcot vívtak egymással. Olyan ember akivel első pillanattól kezdve tökéletes minden szerintem nincs. Ehhez idő kell, hogy kialakuljon. Ismerek olyanokat is, akik már nagyon fiatalkoruktól fogva együtt vannak. Csak egymással voltak. Boldogok, szép család stb. Nagyon irigylem az ilyen embereket. Az, hogy valakit a lelki társunknak nevezzünk nyilván sok lemondással, harccal jár, de ha egyszer kimondhatod, hogy igen!megtaláltam! szerintem az a világ legjobb dolga.
2014. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Van, de sajnos fiú.

23/F

2014. jan. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van.11-es elmesélnéd a történetet?
2014. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

11 es vagyok. röviden:


24 éves voltam amikor megismertem, ő 21. egy internetes társkeresőn voltam regisztrálva 6 hónapja, amikor ő írt nekem. Akkor ő 2 hete volt fent.


18 napig ismerkedtünk így neten, üzenetekben, közben randira is hívott. Szimpatikus volt, volt bennünk közös, és lehetett vele normálisan beszélgetni. Nem jött mindjárt a szex témával....mint sokan mások.


Az első randi jó hosszúra sikerült. 12 órát töltöttünk el együtt 1 mozival, fagyizással, Margitszigeti sétával, és rengeteg beszélgetéssel:)

Mikor kikísért a vonathoz, nem is nagyon tudtunk elszakadni egymástól, így egy megállót még jött velem vonattal:D


Mikor hazaértünk akkor pedig még hajnal 3ig beszéltünk (akkor még volt msnen)


Az első randi óta együtt vagyunk. 1 év után összeköltöztünk, és fél évre rá házasodtunk össze.(2 éve)

Idén leszünk 4 évesek június elején.


Hát ennyi.


Azelőtt soha senkibe nem voltam szerelmes, nem éreztem senkivel ennyire jól magam, és nem volt senki akivel ennyire összeillettünk volna:)


27/N

2014. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Gratula,sok boldogságot.

Köszi.

2014. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!