Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Miért van szükségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért van szükségetek a női gyengédségre?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 22:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Az élet harc, kemény harc. Nem lehet mindig a kemény gyereket játszani, néha pihenni is kell. Azért vannak a nők, hogy legyen kinek a karjaiban megpihenni, legyen valaki aki ellen nem kell pajzsot tartani, aki elfogad olyannak amilyen vagy, minden szerencsétlenségeddel együtt.


Minden férfiben ott van a pajkos kisgyerek. Idővel megtanulják elrejteni, de kell egy személy a világon (ha kinőttük anyut), akivel ismét lehet játszani, bizalmaskodni, elmondani ha félünk és tudjuk nem nevetnek ki.


Ezért szükséges a női gyengédség: menedék ház a zord élet elől.

2014. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintetek is gyengébb a felhozatal a GYK-n az utóbbi időben, vagy csak én untam rá megint?
2014. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
Bár mostanában a nőknek se lehet kinyílni mert akkor nem vagy alfahím.
2014. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Azért nem értem, mert nekem ez furcsa. Erősek, hangosak és kemények vagytok és nem értem, hogy a keménység miért igényli a gyengédséget, amikor nincs is szüksége rá.
2014. jan. 14. 22:57
 15/19 A kérdező kommentje:

Most olvastam a válaszodat, kedves 14-es. Most már azt hiszem értem.


Köszönöm szépen mindenkinek!

2014. jan. 14. 23:02
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon is szükség van rá!

Ha van egy vérebed aki mindenkit széttép gondolkodás nélkül még az is nyájas bárányka lesz, ha gazdája közelében van.


Aki élő és érző lény annak kell a törődés és gyengédség... mert ha nem, akkor annak súlyos pszichikai következményei lesznek.

2014. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett lepontozni a fiúkat ott az elején, pedig tök jókat írtak...
2014. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Passiflora ***** válasza:
Talán mert nekik is ugyanúgy vannak érzéseik? :-)
2014. jan. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 PearlDiver ***** válasza:
100%

Én inkább úgy tenném fel a kérdést, hogy emberek, miért van szükségetek gyengédségre a párotoktól?

Igen, azért amiért mindenki másnak, mert az ember szeretetre van kitalálva, és a gyengédség ennek az egyik legjobb kifejeződése. A férfiaknak ugyanúgy, ez nem gyengévé teszi őket, csak emberivé! Aki mást állít, az sérült, kiábrándult, agyhalott, őrült, pszichopata, vagy egyéb más baja van.

2014. jan. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!