Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mennyire stresszes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire stresszes dolog, ha tud. Játok, hogy a barátnőtök nagyon vágyik gyerekre, szíve szerint akár azonnal?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát az a körülményektől függ.
2014. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semennyire, mert amíg mindketten nem akarunk, addig úgy sem lesz.
2014. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
és te miért nem akarsz?
2014. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én nagyon akarok... nemrég felhoztam, de szerinte korai, mert még fél éve se vagyunk együtt és az anyagi helyzetünk se túl rózsás.

De most tudja, hogy nagyon vágyom erre, és hiába igyekszem nem felhozni a dolgot, mindenről az jut eszembe. Sokszor észreveszi, hogy mosolygok vagy elnevetem magam és kérdezi, hogy min. Naná, hogy babás videón. Sokat olvasok a neten a témában, és előfordul, hogy látja, mit nézek.

Ezért merült fel, hogy lehet, hogy őt stresszeli ez, talán azt gondolja, hogy ezzel próbálok nyomást gyakorolni rá. És ha bennem felmerült, benne miért ne merülhetett volna fel? :(

2014. jan. 14. 23:01
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja, h te vagy a nő? És te akarsz, ő meg még nem? Hááááát, ez a férfiakkal így van.... sose fognak felnőni....:S
2014. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amúgy a fél év rohadtul korai.... ez tény!!!!!
2014. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Költőnő? ***** válasza:
fél év után még miért stresszeled ezzel?
2014. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Bár tényleg lehet stresszes.

Ha a nő terhes lett akármilyen körülmények között, a férfinak már semmilyen beleszólása nincs a saját életébe és jövőjébe. A nő dönthet arról, hogy megtartja, vagy arról hogy elveteti, míg a férfinek nincs beleszólása.


Ha a férfi és a nő sem akarja a gyereket: Abortusz

Ha a férfi akarja és a nő nem akarja a gyereket: Abortusz

Ha a férfi nem akarja és a nő akarja a gyereket: A férfit lehet kényszeríteni, hogy apává váljon és fizessen

Ha mindenki akarja: Mindenki nyer.


Mivel a férfinek nincsenek ugyanolyan jogai a saját meg nem született gyereke felett, mint egy nőnek, ezért sokkal-sokkal jobban meg kell gondolnia mikor vállal gyereket. Hiszen már nincs visszaút számára. Szóval nagyon megfontoltnak kell lennie a barátodnak is majd. Hiszen nincs olyan hatalom a kezében, mint amilyen neked.

2014. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ilyesmivel engem nem stresszelne egy olyan ember, akit szeretek. Vágyik egy gyerekre, adja magát, hogy ez esik az érdeklődési körébe és evégett ilyesmikkel többet összefut a neten.


Stresszelni maximum az stresszelne, ha már babakocsi, meg gyerekruha árakat nézegetne aktívan. (Felmérni fel lehet a terepet, de folyton azt böngészni...)

2014. jan. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Erre gondolok én is. Jó, nyilván nem vagyok olyan hülye, hogy szüljek egy gyereket úgy, hogy nem akarja az apja. De honnan lehetne ő ebben biztos?

Másrészről viszont tudom, hogy lassan már ő is szeretne, és amikor igen, akkor velem. De nem akarom, hogy úgy érezze, sürgetem. Pedig szívem szerint azt tenném..

2014. jan. 14. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!