Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat sokat bántottam féltékenykedéssel, pedig nem volt rá okom. ő mindig kitartott mellettem, pedig sokszor meggyanúsítottam, ő akkor is kedves volt hozzám, hihetetlen h ennyire szeret. De Félek, h már nem úgy érez, mint régen. Mi legyen?

Figyelt kérdés
már nem bántom, rájöttem,h akármilyen rossz vagyok, akkor is elnézi, szóval tényleg nagyon szeret. jó h boldogok vagyunk, viszont félek,h már a viselkedésem miatt nem úgy szeret mint előtte. h tudnám visszafordítani?
2014. jan. 15. 11:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Fejlődés, hogy már látod magad. De a "jaj, már nem szeret úgy, mint régen" csak a féltékenykedés egy másik formája.

Talán azzal törődj, hogy te szereted őt, ne azzal, hogy ő téged. Egy idő után egyszerűen tudni fogod bizalommal, hogy szeret.

2014. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Neked annyit kell görcsölnöd egy kapcsolaton ? Miből gondolod, hogy rossz vagy ? Ki magyarázta be neked ? Általában a féltékenység érzésének van valami alapja a legtöbb kapcsolatban. Nekem volt egy több mint két éves kapcsim, és állandóan féltékeny voltam, majd meg evett a fene. Aztán rájöttem idővel, hogy nem kell ez nekem. Ő provokálta ki belőlem, azzal, ahogy másokat felmagasztalt, engem pedig ledorongolt. Szóval - szavakkal - is ki lehet váltani a féltékenységet ! Vége lett a kapcsolatnak, egyedül voltm kb. egy évig, utána ismerkedtem meg a jelenlegi kapcsimmal, ma már nyolcadik éve élünk jól. :) A féltékenység elő sem került egyetlen szóra sem.
2014. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!