Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17/L + 36/F mit gondoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17/L + 36/F mit gondoltok? Túl sok a korkülömbség?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 11:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Pedig fogsz :)
2014. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Noydra ***** válasza:
70%

Pff :D Igen valószínűleg.

Kérdezd meg tőle, hogy ő is vár e a házasságig, vagy te vagy e már neki a 25ik naiv ostoba tinipcsa? :D


Egyébként szerintem kamu. Vagy tényleg nagyon buta...

2014. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
....nemtom most akk mit csináljak?? :(
2014. jan. 15. 12:13
 24/33 anonim ***** válasza:
21%
akaszd fel magad
2014. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
De milyen rossz lehet annak a 36 éves faszinak is... :D
2014. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
95%

egy normális 36 éves férfi aki ráadásul jól is néz ki egyetlen dolgot akarhat egy 17 éves gyerektől jól megrakni


nem sértegetni akarlak de tényleg nagyon kis naiv vagy

semmi baj egyébként kinövöd valószínűleg

van aki segít ebben hidd el

majd amikor jól átvágott a 36 éves "úriember" és teljesen összetörve zokogsz hogy csak luknak kellettél a naivságod jó része eltűnik, kapsz még pár ilyen maflást és akkor már nem tudnak ennyire hülyére venni


több mint 2X annyi idős mint te amit én nem ítélek el de én is férfiból vagyok és tudom egy 10sel fiatalabb lány hasra esik attól is amitől egy korombelinek a szempillája se rezzen


majd jön a farkas effektus (mesékre remélem még emlékszel)

csak az egyik lábam (kicsit simogasd csak a péniszem)

csak a másik lábam is engedd be (verd ki)

csak az egyik kezem (kicsit nyálazd meg)

csak a másik kezem (le is szophatsz)

engedj be fázok (akár dughatnánk is)

mind tudjuk a kismalac csak a mesébe jár jól a valóságba megeszi az ordas

2014. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Wow...jo kis példa!
2014. jan. 15. 12:30
 28/33 anonim ***** válasza:
haha
2014. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

26 os vagyok

köszönöm a dicsérő szavakat


én például nem akarok tőled semmi szexuális dolgot amíg nem házasodtunk össze de ha már így ráérsz akár át is jöhetnél mondjuk filmet nézni, vagy csak beszélgetni

ha nagyon nincs már témánk akkor mesélhetek is neked :)


ugye ugye csak kibújik a bré a nadrágból


majd rájössz mindenki a saját fejét töri be addig csak azt hiszi mindenki a boldogsága útjába akar állni

2014. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
62%

Az korkülönbség, N-el, de mindegy.

Majd 20 évvel idősebb nálad.

Természetesen a fiúk később érnek mint a lányok.

Ha annyira éretlen, hogy egy korodbeli lánnyal érzi jól magát akkor fölösleges is lenne egy korabeli nőnek az idejét rabolnia. Ha meg te vagy fejben elég érett hozzá akkor megint csak az van, hogy minek szenvednél számodra pisis hülyegyerekekkel.

De a kérdés. 20 év múlva mikor te még épp csak 37 leszel ő meg már a 60-hoz közelít, akkor is minden tökéletes lesz e? Az igényeitek az élettől azonosak? Mert ha komolyan tervezel akkor gondold át. Ha csak szórakozásra kell, akkor ezt tudasd vele de akkor mindegy mennyi a korkülönbség.

2014. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!