Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miután megcsaltátok a párotoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután megcsaltátok a párotokat, mit gondoltok magáról a megcsalásról úgy általában?

Figyelt kérdés

csak az írjon aki már megcsalta a barátját/barátnőjét/feleségét/férjét! :)


pl. eddig elítéltétek az ilyet de utána megértettétek hogy van oka, stb.


kort és nemet is írjatok! :)


2014. jan. 14. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

soha nem tettem!


30+F

2014. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
megcsalásnak nincs oka.vagyis nincs elfogadható oka!
2014. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
első: olvasd el újra...:)
2014. jan. 14. 21:55
 4/18 anonim ***** válasza:
Bar nem tartozok ebbe a kategoriaba, de nemreg engem csaltak meg. Azota teljesen megvaltozott a velemenyem az egeszrol dolgorol. Most mar, ha alakul valami egy lannyal mondjuk egy buliba akkor nem biztos, hogy visszautasitom.
2014. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én szarul éreztem magam, vagyis annyira azér nem, pedig imádom a csajomat és azóta is vele vagyok... 25\F
2014. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sajnos megtettem.

Utána mit gondoltam? Hogy véget kell vetni a kapcsolatnak, mert ha ide jutottam, akkor valami nagyon nem jó, és én is tudtam, hogy nem ez kellett volna, hogy legyen a megoldás.

Én megbántam.

25L

2014. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%

4x csaltam meg.

jó volt.

2014. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
olvastam. de a gyengéken kívül mások is írhatnak, ezért írtam.
2014. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Sajnos megtettem.

Utána mit gondoltam? Hogy véget kell vetni a kapcsolatnak, mert ha ide jutottam, akkor valami nagyon nem jó, és én is tudtam, hogy nem ez kellett volna, hogy legyen a megoldás.

Én megbántam.

25L

2014. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

mi együtt maradtunk miután Kiderült..azóta is undorodom magamtól pedig már 2 éve...

együtt vagyunk még most is, de nem érdemlem őt meg, viszont azóta 180 fokos fordulatot vettem amit párom is értékelt és még mindig tud szeretni, elfogadta mert hibáztam amit beláttam es megbantam, jobb a kapcsolatunk mint valaha :) de legszívesebben visszatekerném az időt:(

meg kell tanulni hibázni is, megbocsátani is, megbánni is, ettől vagyunk emberek, a Föld még nem hordott a hátán tökéletest, ha valaki elítéli Ezt, hát Tegye, ha az élet ezen a terén nem is, de egy másikon biztos hogy fog hibázni, és olyankor semmi másra nem lesz szüksége mint egy nagy adag szeretetre és megértésre amit megérdemel barmit is tett :)

2014. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!