Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ez szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Párom állandóan azon idegeskedik, hogy nekem előtte 4 fiúval volt szexuális kapcsolatom. Mindig a fejemhez vágja, hogy miért nem gondolkoztam, stb. Azt mondja, hogy nem tudja kiverni ezt a fejéből, és emiatt sokat veszekszünk. 19L
2014. jan. 15. 13:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"nemtudom róla elképzelni, hogy kevés lenne az önbizalma, mert a viselkedése se arra utal."


Már pedig az ilyen fajta féltékenység simán arra utal. Olvass pszichológiai szakirodalmat.

2014. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Noydra ***** válasza:
A barátod egy gyerekes csicska. Ne haragudj, de én ezt így gondolom :)
2014. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
a birtoklási vággyal már találkoztam, teljesen ki akar sajátítani, mindig féltékenykedik.. az elején még nem éreztem, hogy ez ennyire rossz lenne, de kezdem nehezebben viselni.. de szeretem:/
2014. jan. 15. 13:54
 14/18 anonim ***** válasza:

az, hogy 6 evvel idosebb nalad meg nem jelenti azt, hogy erett gondolkodasu ferfi :)

inkabb tunik egy betegesen feltekeny es birtoklasi vagyban szenvedo alaknak. ha az eloeleted baj, akkor kesobb nem csak ez lesz a gond koztetek. beszelj vele, mondd el neki, hogy te sem kered rajta szamon az elozo kapcsolatait. vagy elfogad igy ahogy vagy, vagy menjen a fenebe es keltse a feszultseget mashol.

2014. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egyértelmű a vége, te döntöd el meddig birod.

A párod igen, birtokolni akar, és játssza az okostojást.

Szerintem is egy normális párt keress ezúttal egy férfit.

2014. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
uh a 10-esnek nagyon igaza van! kösziiiii
2014. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagy vonalakban ennyi a megoldás, feszélyezi a helyzet, hogy versenyre kell kelnie (még ha csak a fejében is) négy másik sráccal. Erre egy kapcsolaton belül nem sok gyógymód létezik.. szerintem neki is az lenne szerencsésebb, hogy kimenjen az életbe további tapasztalatot gyűjteni és szembenézni a félelmeivel, semmint éretlenül téged daráljon emiatt.
2014. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Rosszul vagyok ettől a "de szeretem" dumától. Az lehet , de ő téged valójában nem szeret. Ha neked jó , hogy egy egyoldalú kapcsolatban vagy , akkor meg ne panaszkodj.


Megváltozni nem fog és ha vele maradsz csak a saját azzal a csak a saját szenvedésedet fogod meghosszabbítani. Ez egyre csak rosszab lesz az idő elteltével. Később már a barátnőiddel sem fog elengedni sehova és azt teheted csak amit ő megenged.

2014. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!