Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normalis? Mit csinaljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? Mit csinaljak, hagyjam el?

Figyelt kérdés

18 vagyok, a baratom 19, 2 eve vagyunk egyutt. Van sok tetkoja, igy nem lepett meg, hogy ujra varatott, de amikor meglattam, megallt bennem az uto : a felkarja belso reszere(szoval nem igazan latszik, de azert megis...) tetovaltatott egy horogkeresztet(!!!). Kerdeztem, hogy ez megis micsoda, erre azt mondta, semmi jelentosege nincs, csak egyszeruen tetszett neki.

Egyebkent pontosan tisztaban van vele, hogy zsido szarmazasu vagyok, a dedszuleim Auschwitzban haltak meg, tudja, hogy mennyire faj ez a tema nekem, csak szerintem undorito es felhaborito, hogy ilyet csinal?? Szerintetek ez indok arra, hogy elhagyjam? Vagy mit tegyek?

N.



2014. jan. 14. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
szerintem ez nem ok a felháborodásra se, nem hogy a szakításra. ha ez miatt szakítani akarsz vele akkor nem is szereted igazán
2014. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
indok bizony.elég szar húzás volt tőle
2014. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem véletlenül csináltatta, szóval náci. Ha meg nem tudta mi az, amit nem hiszek, akkor annyira hülye, hogy tanítani kellene. Szóval hagyd ott, mert se így, se úgy nem normális.
2014. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Tetkós divat majom. Hagyd el!
2014. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
hat,nem tudom mennyire komoly a kapcsolatotok...kerd meg ,hogy csinaltassa at,ha ugy sincs semmi jelentösege,mert teged ez szarul erint.
2014. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem biztos, hogy náci, a szvasztikának nem ez a jelentése.


[link]


Csak szólok.

2014. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
85%
Hopp egy náci (1. válaszoló). Egyébként igen hagyd el. Az ilyen nem normális.
2014. jan. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Egy noismerosom beleesett a csapdaba. O is elhitte, hogy ez "csak divat", aztan egy komolyabb - MAS TERMESZETU - vita soran megkapta a "budos zsido"-t.
2014. jan. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
11%

-6-os!

CSAKHOGY A "SVASTIKA" AZ EPPEN ELLENKEZO IRANYU!!

-----------------------------------------------------

kerdezo!!

hagyd ott a francba!!nem hinnem hogy olyan huje lenne mit jelent a horogkereszt!!egy mocskos fereg neonaci es kesz!!az ilyet kidobni a szemetdombra!!

csak egy "gadol meshuga antisemi goy"!!

Frejlekh yom tov!!

2014. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
lol milyen felszínes emberek vannak itt :D a horogkereszt egy római szimbólum.
2014. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!