Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az embereknél tényleg úgy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embereknél tényleg úgy van ha van pénzed jónőd van ha nincs elég pénzed bleeee nőd van?

Figyelt kérdés
Pénz,jó gazdasági háttér is képes megszépíteni férfiakat?
2014. jan. 15. 14:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem álszentség, csak vannak még normális lányok.
2014. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Tény,hogy a sok pénz vonzza azokat a nőket, akik némi

jólét, és luxus érdekében hajlandóak azt áruba is bocsájtani.

Fontos elválasztani az ilyen nőket azoktól, akik azt várják el,hogy megállj a saját lábadon, és ne nézz ki úgy mitn egy hajláktalan. (mert ehhez is pénz kell, csak kevesebb is elég :) )

És a nagyon gazdagok körül főleg ilyen érdek emberek szeretnek

legyeskedni. Ettől függetlenül számosság alapján hétköznapi

emberként is elég sok remek lányt lehet találni, akik legalább

biztosan nem ilyenek :)

2014. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

ma 14:59

Tegyük fel hogy vannak nők akik nem pénzre mennek,de azoknak előbb útóbb család kell és gyerek stb,szóval nincs munkád nem dolgozol,akkor neki sem fogol megfelelni,és egyből elöjön a pénz téma..szóval a pénzes lány hamarabb,a másik útolag fogja nézni a pénzed..A két szép szemedért senki nem fog szeretni,ha nincs pénzed,nem tudod eltartani a pujákat..

2014. jan. 15. 15:05
 14/19 anonim ***** válasza:
Mint mondtam válasszuk ketté a pénzéhes libákat attól aki egzisztenciát akar látni melletted. Leirtam.
2014. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Ekkkora marhasagot...
2014. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Tegyük fel hogy vannak nők akik nem pénzre mennek,de azoknak előbb útóbb család kell és gyerek stb,szóval nincs munkád nem dolgozol,akkor neki sem fogol megfelelni,és egyből elöjön a pénz téma."


A pénzéhes nőket ne keverd már össze azokkal akik csak szimplán életképes férfit akarnak, és nem olyat akit el kell tartani, mert nem áll meg a saját lábán.


De persze aki nem ért veled egyet az álszent.


Röhejes vagy komolyan...


27/N

2014. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az exem (nemrég szakítottunk) iszonyúan televolt. Mindent megkaptam. Na aztán egy jó kis fertőzést is...

Inkább ettünk volna együtt évekig vajas kenyeret, mint hogy ennyire megalázzon.

(egyébként én illetve a családom is olyan... tehetős? mit szoktak mondani? középosztály felső része, mondjuk. Ja, és szerintem nem vagyok rossz csaj, sőt).

Soha többet nem is kezdek pénzes palival. Megteremtem magamnak ami kell, a lényeg meg, hogy szeressenek és tiszteljenek.

2014. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Na erre várhatsz a mai világban kedves utolsó, pláne ha ilyen felettébb nagy önbizalommal büszkélkedsz.

Nem kell a pénzes pasi ,na persze.

Én értem a kérdezőt ,a hiba ott van az ő véleményében,hogy akinek nincs munkája, pénze azért egy nő sem fog odáig lenni, mert a nők túlélők, egyébként meg mondja el már valaki mi ez a fene nagy ,gyerek csinálási őrület ebben az országban ,ki mondta ,hogy gyereket kell csinálni, minden nő ezzel kezd, te akarsz gyereket ,nem baz@meg nem akarok ,Miért? Azért mert büdös, beszarik ,behugyzik ,sír és egyébként is ebbe a mocsok világba miért kell még egy életet tönkretenni? Sokan magukat sem képesek ellátni ,nem képesek alapvető dolgokra, sőt nincs meg bennük ami egy szülőben kellene ,hogy legyen, felelősség tudat, nem tud mit megtanítani a gyereknek ,mert maga sem tudja azokat.

A nők szisztematikusan válogatják ki azokat az egyedeket akik képesek eltartani őket, tudat alatt vagy tudatosan. Míg a him egyed meg van olyan ostoba ,hogy hagyja magát egy életre behálózni. Ezért tartunk itt ahol, ezért van ennyi csonka család, ezért történik a családon belüli erőszak, és ezért csalják meg a párjukat egy másikkal ,mert az embernek fontosabbak az önös szükségletei. Sajnos igen, én is azt mondom. Persze ,most jöttök ,hogy nem mindenki ilyen . Nem mindenki csak a többség.

2014. jan. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17es vagyok.

Kedves utolsó, nincs felettébb nagy önbizalmam, sőt, az anyagi helyzetünket "körülírva" inkább csak örülök, hogy ebben az országban, meg úgy a mai világban nem halunk éhen. Arra meg, hogy nem vagyok csúnya, mit mondjak... relatív, neked lehet, hogy abszolut nem jönnék be. Nyilván nem vagyok playmate sem, ahogy az első válaszoló definiálta a jónő fogalmat.

Ja, és még valamit, a fene nagy gyerekcsinálási őrületre... Nem biztos, hogy akarok valaha gyereket (persze az ősanyák ilyenkor lehurrogják az embert, milyen ő az, aki nem akar??? Nem is NŐ), szóval ez nálam indok sem lehetne, hogy mert akkor ki tart el.

Abban igazad van, hogy "A nők szisztematikusan válogatják ki azokat az egyedeket akik képesek eltartani őket, tudat alatt vagy tudatosan". Csak aki megégette magát a tudatalatti választásával, és van egy kis esze, tutira odafigyel erre legközelebb. Némelyik pénzes pasasnak annyira mindegy, ki villog mellette, nekem meg nem erre van szükségem, bocs, ha gáz vagyok a "felettébb nagy önbizalmammal"...

2014. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!