Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexuális élet hiánya hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális élet hiánya hosszú kapcsolatban. Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Hölgyek és Urak!


4 hónap híján 7 éve élek együtt a barátnőmmel (1,5 éve eljegyezve). Jó ideje (legalább egy éve) nincs rendben a kapcsolatunk, de ami engem igencsak frusztrál, az a szexuális életünk (hiánya). Annak, hogy nincs rendben a kapcsolat több oka is van, többek között én is. Nem akarom magam felmenteni. Változnom s változtatnom kell, ezzel tisztában vagyok, de ettől függetlenül, nem tudom, ki verni a fejemből s nem tudok túllépni rajta, hogy a szexuális életünk egyenlő a 0-val, s ha van is, az se mondhatom, hogy élvezetektől fűtött. A páromat sajnos kb. annyira érdekli a szex, mint engem az atomfizika (=0). Persze eleinte nem volt ez így, de akkor a rózsaszín köd beborított mindent. Azóta meg a való világ van annak minden bajával (s néha szépségével) együtt, nem csak/pedig a rózsaszín köd.


Aki hasonló cipőben jár(t), hogy éli/élte meg, s mi lett a kimenetele?

Van-e esetleg javaslatod, gondolatod, véleményed, ami a segíthet?


Mint mások, én is megemlítem, hogy normális hozzászólásokat szeretnék, s nem (alpári) vicceket.


33/F



2014. jan. 15. 14:12
1 2
 1/14 Zakathol ***** válasza:
70%
Ha fogamzásgátló tablettát szed, akkor érdemes lenne megfontolni, hogy váltson. A libidóját ez is tönkrevághatja - tapasztalat.
2014. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyessel, pont ezt akartam írni. azt nem akarod leírni, hogy miben érzed, hogy te is az oka vagy annak, hogy nincs rendben a kapcsolat?
2014. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnos,ha nincs rendben a szexuális életetek,akkor valamelyikötök, amelyikötök hamarabb talál másik partnert kifog lépni a kapcsolatból. Hormonok is okozhatják, hogy elmarad a szexuális élet, de az ált.2-3 hónapos periodus.
2014. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy mással nincs-e.
2014. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
rauntattok egymasra!vagy valtoz te is meg o is vagy menjetek kulon!mert megcsalas lesz!
2014. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Fogamzásgátlót már régen abbahagyta. Anno mi is gondoltunk arra, hogy akkor kicsit rendbe jön a libidója. De nem ez lett. Azóta sok minden megváltozott, a kapcsolat megromlott.


Amiben én hibás vagyok:

Állítása szerint, mióta lediplomáztam (2012 június), nem akarok munkát keresni, s nem látja, hogy haladnánk előre. Hogy nem keresek/kerestem munkát, ez nem igaz, csak lehet, hogy nem olyan intenzitással, mint ahogy esetleg ő gondolta. Nem vagyok persze munkanélküli, csak jóval szarabbul keresek, mint még mikor iskolába jártam. Ez tudom, furán hangzik. A magyarázat: külföldön élünk, s itt az diáktámogatásnak meg mellette a munkának köszönhetően volt annyi - vagy épp több - bevételem, mint neki, aki főmunkaidőben dolgozott (s dolgozik). Ez az utóbbi időben kétségtelenül drasztikusan megváltozott rossz irányba. Most kb. fele annyit keresek, mint ő. Voltak s vannak terveink, ami mellett ez elegendő lenne, csak szerinte lusta vagyok elég időt szánni azokra az egyéb tervekre. A tervek - s annak a hosszútávú részei - olyanok, hogy nem kéne elmenni napszámba, hanem magunknak dolgozhatunk. De nem is ez a lényeg, hanem a munkakereséshez sajnos annyi kedvem van, mint egy döglött kutyának. Tudom ez furcsán hangozhat s luxus a mai világban, de ennek az oka nem más, mint a számtalan elutasítás, válaszra sem méltatás ill. a korábbi munkahelyi tapasztalatok. Tehát a munka amúgy abszolút nem büdös, évekig dolgoztam a vendéglátásban, de attól herótom van. Ennek ellenére persze - mivel a diplomámmal semmire se jutottam (szintén negatív hatás sajnos) - megint a vendéglátásban keresek melót, de továbbra is sikertelenül. Mindezeket tetézi, hogy baromira nem bízom meg az emberekben, meglehetősen introvertált vagyok idegen között, ez nehezíti a beilleszkedést stb. stb.


Összefoglalva: magamat kéne leginkább rendbe tenni. Ezzel tisztában vagyok én is, és ő is. De ettől függetlenül akkor is ott motoszkál a fejemben a fenti probléma, ami napi szinten frusztrál, de nem kicsit.


Ez hosszúra sikeredett.

2014. jan. 15. 14:51
 7/14 anonim ***** válasza:

gyakori, mikor a felek ellustulnak a kapcsolatban. Már megvan a másik, már nem igyekeznek, hogy tetsszenek, már nem udvarolnak, nem bókolnak, nem okoznak apró meglepetéseket, nem figyelmesek. Befásulnak, nem járnak szórakozni, vagy csak egymással néha a mindig megszokott helyekre. Elmaradnak az évek során a barátok, haverok, barátnők, ettől még inkább befásul az ember. Szóval az élet sója elfogyott....

Még nem késő, változtassatok. Tegyétek színesebbé a kapcsolatotokat. Vágass új frizurát, öltözz vonzóbban, találj új hobbit, ami érdekessé tesz és jó kedvre derít, barátkozz másokkal, udvarolj a párodnak, kezdd el dicsérni, hogy dögös csajnak érezhesse magát melletted, lepd meg egy csokor virággal időnként, csak úgy, küldj neki napközben vágyakozó sms-t.... Egyszóval hozd tűzbe magad és őt is:)

2014. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

@ Moncsika1212


Ezt kizártnak tartom, mivel azon kívül, hogy eljár dolgozni, nem igazán jár el sehová. Külföldön élünk, s nem nagyon vannak itt barátaink, nincs kihez vagy kivel eljárni. Nekem még csak-csak, mert nekem itt él az egyik legjobb barátom, de neki is megvan a maga élete, tehát nem járunk össze napi szinten.

2014. jan. 15. 15:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Az összes lánybarátnőim közül, akik igy jártak, hogy abbamaradt fokozatosan a szexuális életük, a vége az lett, hogy otthagyták a fiút. Általában ugy kezdődött, hogy érzelmileg távolodtak el, utána maradt el a szex, hiába probáltak mindent, nem maradtak együtt.
2014. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, számomra érdekes, hogy egy éve nem jó köztetek a kapcsolat, és te mégis elsősorban a szex hiányát hozod fel problémaként.


A kettőt isten igazából csak együtt fogod tudni megoldani.


Olyan nem lesz, hogy magában a párkapcsolatban semmit nem változtatsz, és rendbe jön a szex.


Kérdés: zavarnak-e a fent leírt dolgok téged is annyira, hogy hajlandó legyél változtatni rajtuk?

Ha nem, akkor veszett fejsze nyele az egész.


Először a kapcsolatodat alapjaiban próbáld meg rendbe tenni, ha sikerül, az hidd el, meghozza majd újra a barátnőd kedvét hozzád - szexuálisan is.

2014. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!