Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexuális élet hiánya hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális élet hiánya hosszú kapcsolatban. Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Hölgyek és Urak!


4 hónap híján 7 éve élek együtt a barátnőmmel (1,5 éve eljegyezve). Jó ideje (legalább egy éve) nincs rendben a kapcsolatunk, de ami engem igencsak frusztrál, az a szexuális életünk (hiánya). Annak, hogy nincs rendben a kapcsolat több oka is van, többek között én is. Nem akarom magam felmenteni. Változnom s változtatnom kell, ezzel tisztában vagyok, de ettől függetlenül, nem tudom, ki verni a fejemből s nem tudok túllépni rajta, hogy a szexuális életünk egyenlő a 0-val, s ha van is, az se mondhatom, hogy élvezetektől fűtött. A páromat sajnos kb. annyira érdekli a szex, mint engem az atomfizika (=0). Persze eleinte nem volt ez így, de akkor a rózsaszín köd beborított mindent. Azóta meg a való világ van annak minden bajával (s néha szépségével) együtt, nem csak/pedig a rózsaszín köd.


Aki hasonló cipőben jár(t), hogy éli/élte meg, s mi lett a kimenetele?

Van-e esetleg javaslatod, gondolatod, véleményed, ami a segíthet?


Mint mások, én is megemlítem, hogy normális hozzászólásokat szeretnék, s nem (alpári) vicceket.


33/F



2014. jan. 15. 14:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Utolsó kérdezőnek:


Nem feltétlen csak a szex hiánya a probléma. Ezzel tisztában vagyok, mint ahogy azzal is, hogy változ(tat)nom kell. S hiába igyekszem a változ(tat)ásra koncentrálni, ha közben ki tudnám ****ni a falat néha a tudattól s érzéstől, hogy együtt élek valakivel, akit szeretek, szeretnék neki örömet okozni (s kapni tőle), de sokszor nem érhetek hozzá s nem szexelhetünk. Lehet, hogy túl leegyszerűsített így s túlzottan férfi szemmel van megfogalmazva, de szerintem előbb-utóbb mindenki "megőrül", ha folyamatosan ott van előtte a "tiltott gyümölcs" s nem "haraphat" bele.


Csak amiben néha kételkedek, az az, hogy ha egyenesbe is jövünk, akkor se vagyok biztos benne, hogy a szexuális életünk rendbe jön, mert sajnos nem gondolkodik a szexről s az azzal kapcsolatos dolgokról elég nyíltan. Avagy mondhatnám, hogy sajnos neki az baromira nem fontos, s nem is lehet vele elég nyíltan beszélni vele erről (függetlenül a jelenlegi helyzettől).


S persze szeretném megoldani, de... de mi van, ha még se jön be. Az én részemet rendbe tenni nem egy-két nap (= hosszútávú cél), de míg oda eljutunk/jutok, belebolondulok a fent leírt "tiltott gyümölcs"-effektus miatt.

2014. jan. 16. 11:15
 12/14 anonim ***** válasza:
Lépj ki ebből a kapcsolatból. Nem értem, ha nem müködik ez se az se, stb. mi a francért maradnak az emberek egy kapcsolatba.. meg ha az egyik legfontosabb dologban nem is vagytok egy hullámhosszon akkor meg miért.. Én inkább egyedül maradok addig még nem találok megfelelő társat, mint ezen vivodjak hogy semmi nem müködik, hurrá, de azért maradjunk együtt.. Munkakeresésről meg annyit, hogy nagyon nehéz.. és abban inkább megértőnek kell lennie a másik félnek, mint megbántani vele.
2014. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolso én azért vagyok benne, mert szeretem (még valamelyest), holott nagyon rezeg a léc! De nem vagyok elég nagy szutyok hogy kapkodjanak értem a pasik, ugyhogy...:(

Kérdezö, keress egy Igazi Nöt!!

2014. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy a párod beleesett abba a hibába, hogy eltervezte előre az életét.....méghozzá Veled. Gondolom azelőtt ismerkedtetek meg mielőtt külföldre mentetek volna a "szebb jövő" irányába és benned látta a boldogulás reményét. Nap mint nap jár munkába és csinálja azt amit nem is igazán szeret, de úgy gondolja legalább neki van munkája és Ő mindent meg tesz azért, hogy előbbre jussatok az áhított cél felé....Te pedig mindent megteszel azért, hogy ez ne következzen be!!! Sarkítva valami ilyesmiről lehet itt szó....

Sajnos tudja, hogy egyedül még kevésebb esélye lenne a boldogulásra és arra, hogy valakit összeszedjen helyetted.. így még reménykedik abban, hogy végre találsz valami jó munkahelyet és újra fel tud rád nézni mint férfire. Nem akarlak elkeseríteni, de pill a szükséges rossz Vagy az életébe és csak azért nem hagyott el mert fél új kapcsolatba kezdeni.

Szerintem a megoldás a Te kezedben van. Szedd össze magad és próbálj mindent megtenni azért, hogy munkát találj és ezt éreztessed, kommunikáld felé....és ha azt látja rajtad, hogy igenis akarsz és Vele együtt tervezed a jövőt akkor gyökeresen meg fog változni a hozzáállása!!!

37F

2015. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!