Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnánk megoldani? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátnőm 6 hónapja vagyunk eggyütt és én szeretem ő is szeret engem, de én megyek ki Amerikába dolgozni 1-2 év közbe persze hazajönnék. Valakinek volt ilyen tapasztalata hogy élte meg mit csinált míg egyedül volt? Nemet is írjatok légyszi.

Köszönöm szépen


2009. dec. 1. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Baratom a nyar elejen kapott lehetoseget, h ujra Angliaban dolgozhasson! 3 honapig kulon voltunk, csam msn.en tartottuk a kapcsolatot, nagyon nehez volt, de mostmar en is itt vagyok vele Norwich-ban... nem volt konnyu, de meghoztuk a dontest, jol dontottunk! Probalj te is szerezni baratnodnek kint valami melot, és idovel utanad mehet
2009. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ám de neki még 1 év hátravan az iskolából:S
2009. dec. 1. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor az 1 évet tulveszelitek, msn, telo... webcam, aztan utanadmegy
2009. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is együttmaradhattok.Van egy ismerősöm aki egy évig kint volt Németországba.És kibírta a kapcsolatuk.

Msn+teló

Ha meg közbe hazajössz együttlehettek

2009. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem akarok elszomorítani senkit, de nekem egy 2 éves kapcsolatom ment erre rá...
2009. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még véletlenül sem szeretnélek elszomorítani, de nem adok túl sok esélyt ennek a kapcsolatnak ha kimész... :(
2009. dec. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!