Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz hogy 38éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy 38éves párom van?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, megismerkedtem egy 38 éves pasival, 1 hónapig dolgoztunk együtt, és utána végülis, megbeszéltük hogy megpróbáljuk együtt,nem tervezünk semmit előre, csak hadjuk, hogy alakuljanak a dolgok!Nagyon is jól megvagyunk, tökéletes a kapcsolatunk, rettentő aranyos, kedves, jóképű pasi.Van neki felesége de csak papíron, 1 éve szétmentek és külön is laknak,de van egy 10éves közös gyerek, a feleségnek is van más! Szerelem is kezd már kialakúlni, és tökéletes minden! Sokkal jobban megvagyunk mint az előzö pasijaimmal, akikkel korban jobban hozzám illenek, velük nem volt ilyen...sőőt..botrányos volt velük!! De szerintetek mennyire gáz ez az egész? Adjatok tippeket kérlek!
2014. jan. 15. 14:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Van neki felesége de csak papíron, 1 éve szétmentek és külön is laknak"


Erre meg azt tudom modnani, hoyg akkro válljon el, és akkor nem lesz papíron se felesége. Így ezzel meg tudsz győződni, hogy szereti-e még, vagy sem.

2014. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja tehát 10es szerinted az is normális ha mondjuk egy 21 éves egy 8 évessel kezd! Ugyan nem kell okoskodnod. Hülyeség, és hülye magyarázat.
2014. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12: Szó sem volt 8 évesről, már bocsi... Nem érted a lényegét a történetnek. Nem kisgyerekekről van szó. Szerintem 18 év felett már nagykorúnak számít mindenki. Egy 20 és egy 30 éves között tényleg oylan sok az az idő? Mert miért ne lehetne normális kapcsolatuk? Nem tudnak egymással beszélni? Vagy mi az kadálya, egy szám? Tényleg egy szám miatt? Ne röhögtes már...

Amúgy meg azt nagyon jól tudom hogy van sok ember aki kihasználja a tini lányokat, de Te honnan tudod, hogy ez az illető is olan? Talán ismered személyesen?

2014. jan. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!