Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a környezetemben nem tetszik annyira senki, akkor nem is lesz párom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok felszínes liba de általában a külső az első szempont, ami alapján megtetszik valaki valakinek és ez alapján dőlik el, hogy max barátok maradnak, vagy alakulhat köztük tovább is a dolog. Ez szerintem logikus.


Mire figyeljek a leginkább párkeresésnél? Illetve, hogy iktassam ki magamból azt, hogy a külső nagy hangsúlyt kap(igényes társaságom van egyébként)? Szeretnék egy bensőséges kapcsolatot.


17L


2014. jan. 14. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
1 igényes hölgy ha nem talál kedvére való uri fiút nézzen szét a proliknál garantáltabban jobban bejönnek azok a srácok, amúgy meg csinálj úgy mint a hal úgy is kifognak , ha nem jó a horgász ússz tovább ha nem jó a tó menny a folyóba .... internet szórakozó hely utca annyi ha néznek ,és tetszik a srác menny oda hogy miért nézel és már is elkezdhettek beszélgetni....
2014. jan. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem, máshol lehetetlen ismerkedni!
2014. jan. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: nehezen kezdeményezek, nehezen ismerkedek, ezért keresgélek ismerősi körökben
2014. jan. 14. 00:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele ahogy a hölgy :) Írj rám priviben, és akár egy kicsit beszélgethetünk is a dolgokról... :)
2014. jan. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!