Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőnek tudnia kell arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőnek tudnia kell arról, hogy a pasija biszex és volt már dolga pasival? Vagy jobb ilyet titokban tartani?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jobb, ha a párjától tudja meg, mint mástól, az úgy kellemetlenebb. És olyan nincs úgysem, hogy valami titokban marad :)
2014. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. ki vagy te hogy beleszólsz mások életébe?

2. a csajnak mégis mi köze van ahhoz, hogy kivel mikor hányszor volt a pasi a kapcsolatuk előtt?


Te vagy egy nagyon féltékeny csaj vagy, vagy egy élettelen sz@rkavaró.

2014. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Galaxis. ***** válasza:
Azt mond el, hogy biszex vagy. De a volt kapcsolataid azok a múlt!
2014. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves második.Ez egy általános kérdés ami amúgy rólam szól.

Előbb a sorok mögé kéne látni és értelmezni mi van ott leírva.Majd utána fröcsögni!

2014. jan. 15. 18:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasi magánügye, hiszen a részéről ugyanolyan kapcsolat, mint ha nővel lett volna, ugyanúgy nem köteles elmondani. Max azért annyit a lány tudtára adhat, hogy biszex..
2014. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

félreértettem "barátnőmnek" olvastam, homályosan látok a kenőcstől.


Egyébként meg akkor módosítom a válaszom:


Saját magánügyed, inkább tartsd titokban, mert félő hogy elveszik a dominancia. Volt már rá példa, aki ezért képes volt szakítani a párjával.

2014. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
tudja csak meg, hadd menjen el HIV-szűrésre
2014. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettő nem függ össze, elmehet orvoshoz, de ha nincs gond, nincs miért szólnia.


Én mondjuk csak a kérdést fucsálom, de ha lenne egy barátnőm engem se érdekelne hogy neki mi volt az előélete, ki volt a pasia, vagy éppen hány pasival volt együtt.


Ugyanúgy a leszbikus kalandjai sem, ha lennének.


Ehhez senkinek semmi köze, ha valakivel összejösz nem azért teszed hogy a múltadat is a fülébe add.

2014. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a harmadikkal értek egyet

ha tényleg szeret akkor nem lehet baj, ha viszont nem...

2014. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én még mindig azt mondom hogy a múltat hántorgatni nem jó dolog, a dominanciád eldobni szintén nem, és gondolj bele abba, hogy már akkor azért is okot adsz neki féltékenykedni, ha elmész a haverokkal sörözni.


Vagy egy kanbuli.


Szóval ha felesleges feszkót akarsz, akkor mond el neki.

2014. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!