Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Elmenjek vele?

Figyelt kérdés

Kicsit kacifantos a tortenet, megprobalom a legegyszerubben leirni....

Szoval 17 eves vagyok, fel eve ert veget egy komoly kapcsolatom, masfel evig jartunk. En szakitottam, valami kihult, nem tudom, nem is ez a lenyeg. Szoval ket honapja elkezdtem komolyabban "ismerkedni" egy sraccal (azert idezojel, mert regota ismerem, de csak most kezdtunk komolyabban erdeklodni egymas irant), o 18 eves. Volt koztunk szex, nem is egyszer, de tulzas lenne kijelenteni, hogy jarunk. Inkabb csak alakul valami.

Ma talalkoztam a sraccal, es kvazi tett egy felajanlast, hogy a teli siszunetben (nalunk februarban van, 2 het), menjek ki vele Ausztraliaba. (ott elnek a szulei).......

Kopni-nyelni nem tudtam, nem is mondtam neki semmit, csak annyit, hogy hagyj idot, de azota csak ezen kattogok.....szivem szerint akar most azonnal elmennek vele, de az eszem meg azt mondja, hogy ez meg korai, es akar baj is lehet belole......de nem tudom, melyikre hallgassak....plusz tartok tole, hogy at exbaratom se nezne jo szemmel (joban maradtunk, es osztalytarsak is vagyunk, szoval....)

Nem tudom, mit csinaljak, olyan rossz igy :S Ti mit tennetek a helyemben, szerintetek mi lenne a jo dontes, mire hallgassak, a szivemre, vagy az eszemre ? Segitsetek, kerlek!

Elore is koszi (:


2014. jan. 15. 20:49
 1/1 anonim válasza:
Necces a dolog, mert nincs tisztázva a kapcsolatod a sráccal, simán lehet, hogy kihasznál. De mondjuk ott van az, hogy ott lesznek a szülei, akkor hogy fog bemutatni? vagy egyáltalán nem is akar bemutatni nekik... ezt ki kéne derítened, hogy most szerinte hányadán álltok és persze az is számít, hogy te hogy állsz vele
2014. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!