Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szerintetek nagyon meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerintetek nagyon meg fog haragudni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel megvolt beszélve hogy reggel találkozunk és lejön elém a buszhoz.Ő a megállótól olyan 20-25 percnyire lakik:S.És én meg reggel elaludtam így nem tudtam bemenni... És már csak akkor tudtam neki szólni mikor lent volt:S.És még ráadásul pont ma van a szülinapja:S(16 éves)

És írtam neki hogy nagyon sajnálom meg bocsásson meg de ez akkor is nagyon rossz hogy ilyen béna voltam:S:S

Valaki tudná esetleg javasolni valamit hogy mit kéne csinálnom?:S Nagyon szeretem őt és ez miatt nem akarom elveszíteni:(


2009. dec. 2. 09:45
 1/6 Andrewka ***** válasza:

Ha ez miatt kidob akkor hülye kis pics@ és nem kell bánnod. Ha haragszik az érthető. Neked is rosszul esett volna szerintem. Menj át hozzá vigyél egy szál virágot és kérj bocsánatot és kész. Több szerintem nem kell egy normális kapcsolatban.


22/f

2009. dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj át hozzá, adj neki egy nagy ölelést kérj tőle bocsánatot és mond, hogy szereted. Szülinapi ajándéknak meg valami cuki kiss pluss kulcstartó. Ennyi. Ha ennél több kell neki akkor a csajt hagyd ott.
2009. dec. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez az ölelgetéses cuccos válasz elég szánalmas lenne.

Szerintem ha kidob akkor ez csak ürügy lesz és nem is szeret igazán. Amúgy hogyhogy nincs iskola?

Remélem nem kamukérdés.

2009. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De..most ez nálunk nem úgy van hogy át tudok menni amikor akarok:S bocsánatot meg már kértem tőle levélben.De persze élőben is fogok amikor találkozunk.és Ajándéka már megvan meg azért is találkoztunk volna hogy felköszöntsem,meg persze azért is mert hiányzik:S:S:S.De most így végigondolva talán téleg nem kellene anyira haragudni mert elaludtam és nem direkt:S:S És nem tudtam mit csinálni:S.Vagyis ez most abból jött nekem hogy átgondoltam fordítva mi lenne szarul esne de elfogadám hogy elvileg nemdirekt alszik el az ember:S:S.


Köszi a válaszokat!!=)

2009. dec. 2. 10:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak de van iskola csak előtte találkoztunk volna és bekisértem volna utána meg mentem volna én is....:S
2009. dec. 2. 10:10
 6/6 anonim válasza:
Mond azt neki, hogy nem is az az időpont volt megbeszélve, és ő ment oda korán. Sőt, te vagy megsértődve amiért felkeltett :))
2009. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!