Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek haragudni volt barátnőmre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek haragudni volt barátnőmre?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés kijelentés igazából. A dolog úgy áll, hogy már lassan két éve nincs olyan barátnőm akivel eljutottunk volna a szexig, azelőtt volt majd három éves kapcs.-om, ahol én vettem el a csaj szüzességét. Egész végig nem volt nagy szexszomja, nagyon sokszor elutasított. Most lehet mondani, hogy kevés voltam, stb, de sosem volt olyan, hogy ha máshogy nem is, szájjal kielégítettem. Most pár év és harminc leszek, és úgy érzem nem vagyok kiélve, vágynék a szexre, de nem nagyon találok senkit. Exem meg most hallom, hogy menyasszony lett, annak meg biztos fekszik mint a pulikutya. Már bánom, hogy nem hamarabb fejeztük be, talán többet szexeltem volna akkor mással. Most meg mi jut? Hallgatni a szomszéd szobából a szexelő párokat. :S Kérdésem: Kinek volt hasonló, azaz mikor a nő volt az, aki elvette a lehetőséget és így ... na szóval értitek. Miért????
2011. máj. 23. 06:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%

Nem a nő vette el a "lehetőségedet". Nem hiszem, hogy kényszerített a párkapcsolatra.

Egyébként meg manapság rengeteg lány még csak köszönőviszonyban sincs az erkölccsel így nem is értem, hogy nem találsz jelentkezőt. Menj el bulikba, légy magabiztos és akadni fog lány, főleg olyan akivel csak szex lesz.

2011. máj. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
hát ez az, nem jártam régen sem, majd most fogok mikor mindenki csapatba jár? én nem azt mondtam, nem kényszerített, viszont megbízható volt, viszont ha tudtam volna, hogy szex meg alig alig lesz, jobban mérlegeltem volna.
2011. máj. 23. 06:39
 3/33 anonim ***** válasza:
79%

De akkor még is hogyan gondolod az ismerkedést? Mert ha ki akarod magad élni akkor nyilván nem komoly kapcsolatra vágysz és a könnyű lányokat bulikban találod. Vagy vannak hirdetések neten de gondolom annyira nem akarod alá adni.


Amúgy ha két évig nem sikerült a szex egy lánnyal sem, akkor gondolkodtál azon, hogy van e elég önbizalmad? Valahogy azt kéne rendbe tenned, mert nagyon vonzó a nők számára. Nekem is volt kis önbizalommal rendelkező párom, hát ott én se kívántam meg olyan sokszor a szexet mint pl. a mostani párkapcsolatomban.

2011. máj. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Igen ez a bajom én tudom jól. Csak nagyon hatnak rám a negatív dolgok tudod? Megkell tanulnom válogatni a negatív kritikák között aközött hogy ki mondja. Én ezt tudom jól.
2011. máj. 23. 06:54
 5/33 anonim ***** válasza:
Ne a volt barátnődet hibáztasd! Ha annyira kevés volt neked a szex, akkor miért nem szakítottál vele hamarabb? Nem kellett volna 3 évig vele lenni. Persze, könnyebb mást okolni, mint magadban keresni a hibát.
2011. máj. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Nem csak bulikban lehet ismerkedni, ez nagy baromság, főleg nem olyanokkal, akiknek kicsit fokozottabb a szex után érzett vágyuk. Sajnos vannak olyan "nők" akiknek a szexuális élete valóban egy nagy 0, ez lehet neveltetési, vagy genetikai, alkatai sajátosság, vagy....valamilyen gyógyszert szed az adott hölgyike, és ettől teljesen elmegy még a maradék libidója is. Rendszeresen az ilyen nők szokták becsmérelni a férfiakat, mint férfiállat, szexőrült, stb...én meg mondom ezekre a nőkre, hogy frigid, élettelen, nem erre a világra született. Most akkor melyik a jobb? Erkölcsösködni, vagy élni? Van olyan nő is, aki képes leélni az életét úgy, hogy soha nem volt orgazmusa, nem is foglalkozott vele, hogy legyen, még csak meg sem próbálta az önkielégítést, de ha mégis, még önmagának se vallja be, nemhogy másnak...

Előbb kellett volna dobnod azt a nőt, egy nőnek kellene tudnia, mi kell egy férfinak, biztosan ő is talált volna valaki kis impotens fiúkát, akivel el tud lenni.

KEresgélj, találni fogsz!

37/F

2011. máj. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
72%
Nekem kicsit szánalmasnak tűnsz. Tényleg elhiszed, hogy a volt csajod, csak azért menyasszony, mert szét tudja tenni lábát? Meg persze Neked köszönheti, mert jól "betanítottad" Na ne! Te is találhatsz magadnak TÁRSAT, ha nem úgy tekintesz egy nőre mint egy tárgyra. Szerinted melyik csaj akar olyan férfival randizni, akiről tudja, hogy nem mint ember hanem mint vágyeszköz kell. Ezért nem jön össze 2 éve!
2011. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Hát azért ne hari, de mikor délelőtt óta megvan tervezve a dolog nem egyszer, amúgy náluk laktunk, szóval megvan tervezve, este kilenc után nagy nehezen bejutunk a szobába, megágyalunk, és nem akarja. Akkor minek igérgeti? Persze, hogy én is bunkó voltam sokszor ilyenek után mikor nem kaptam meg amit igért. Jaj okés, most ebbe kötöttök bele, de nem tinédzser vagyok, hogy ne idegesítsen a dolog. Ha tudtam volna hamarabb lefekszek, nem megvárom, hogy hazajöjjön, beszélgessen a szüleivel, lezuhizzon, egyen és akkor mutasson be nekem. Azért bele kell gondolni ám. Itt nem az én szexuális vágyaim kielégítése a kérdés.
2011. máj. 23. 07:31
 9/33 anonim ***** válasza:
De, igen, én úgy látom, hogy pont az a kérdés.
2011. máj. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
59%
Lúúzer vagy! :D
2011. máj. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!