Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet rájönni arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet rájönni arra hogy egy internetes társkeresőn a pasi csaló vagy kamu?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
vannak kamu képesek? nem sok értelme van, hiszen élőben úgyis kiderül.
2014. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a képre értem. Miből lehet azt tudni hogy pasi csak átakar engem verni?
2014. jan. 16. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:

talalkozz vele szemelyesen. ne csak egyszer, hanem tobbszor. tudod, ugy hivjak az ilyet, hogy ismerkedes :)

a tarskereso arra jo, hogy elindulj valamerre, aztan ha talaltal egy megfelelonek latszo embert, talalkozzatok es szemelyesen mar tobb dolog kiderulhet, hiszen irasban mindenki ugy allitja be magat, ahogy akarja.

2014. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem hív találkozóra,de mindennap pötyögtök a neten.


Nem kéri el a számod,de ígérgeti a találkozót.


És mindezekkel együtt mindig bókol,dícsérget csakúgy ismeretlenül.


Ígérgeti a találkozót,de semmi konkrétum nincsen...

2014. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Van egy ősrégi módszer ennek a kizárására!

Úgy hívják RANDI!

Próbáld ki többször és kiderül milyen a srác :)

2014. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De abból mit szűrjek le hogy ha a facebook-ján szinte csak társkereső oldalakat lájkol?

2014. jan. 16. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:

#4 válaszoló véleményét csak fenntartással kezeljétek


Vannak olyanok, akik nehezebben ismerkednek, kevés a tapasztalatuk, vagy netán félénkek.


Ne legyetek túl előítéletesek, amíg nem láttátok az adott személyt és beszélgettetek vele! Persze óvatosak azért ti is lehettek.

2014. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam a tuti megoldás mindig az volt, hogy ha egy-két levél után szimpi, akkor felvetettem a randit, ha egy héten belül nem sikerül összehozni, akkor jó eséllyel kamu. Oké, lehetnek elfogadható magyarázatok, pl tegnap törte el a lábát és fekvőgipszben van, de ha nincs semmi ilyen, mégse akar találkozni, akkor szinte biztosan kamu.
2014. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon óvatos akarsz lenni, érdemes minden beszélgetést elmenteni, és legalább 2 hétig beszélgetni vele online. Így ha ellentmondásba keveredik, lebukhat. Ez egyszerű megoldás, és nem kerül semmibe. Viszont elkerülheted a kellemetlen személyes szituációkat.


Ezen felül szerintem csak találkozással lehet lebuktatni őket. Pl nem aktuális fotó (ahudik a külsejéről, letagadja a korát stb, vagy viselkedés, jellembeli dolgok amik neked nem tetszenek mégsem, azok csak így derülnek ki. És nem ciki. Én is dobtam pasit pl 3 hét után azért mert meg akart csalni, és már a szándékával lebukott:) a megcsalásig már nem jutott el.


Volt akit személyesen kellett megismernem ahhoz hogy a végleges döntés az legyen hogy nem akarok tőle semmit, és volt akinél pl 1 másfél hónap után világlott ki, hogy valójában milyen ember!!!


Tehát csak neten nem lehet minden hazugságot kiszűrni.


Sok volt a negatív tapasztalatom nekem is pl. Viszont ugyanakkor ilyen oldalon ismertem meg a férjem. Tehát nem lehetetlen normális embert találni:)


27/N

2014. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!