Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nok! Ti mit ereztek, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok! Ti mit ereztek, amikor a ferfi nem kivanja az egyuttletet es alutasit benneteket?

Figyelt kérdés
Egyszeruen faradt. Csalodottak vagytok? Serul a noi onerzetetek?

2014. jan. 16. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen,nekem sérül. Olyankor igyekszek meghozni a kedvét.
2014. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha van oka fáradtnak lenni, akkor teljesen megértem, tiszteletben tartom. Fordított esetben ő sem akarná erőltetni, és szerintem ez alapvető dolog egy párkapcsolatban.

19N

2014. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Forditva van nálunk.
2014. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
engem még sosem utasított el senki :D
2014. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

"engem még sosem utasított el senki :D"


Jó neked! :D Ezért akarok nő lenni. Minden sértés nélkül: ha egy pasi elutasít egy nőt, akkor béna, férfiatlan. Ha egy nő elutasít egy pasit, akkor a pasi béna, férfiatlan. Ha nem egyezik a szexuális igény, valahogy MINDIG a pasi tehet róla.

2014. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megértem. Ha én vagyok halálosan fáradt, vagy nagyon ideges, szomorú, esetleg nem érzem jól magam, akkor nekem sincs mindig kedvem virgonckodni az ágyban, ilyenkor van, hogy inkább egy ölelés esne jól.
2014. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

En is mondtam, hogy gyere bujj hozzam! Jott aztan elkezdte simogatni a fulem, meg a tenyerem. De annal inkabb nem volt kedvem hozza...


Aztan elaludtunk es masnap reggel, "Kosz, hogy elutasitottal!" Pedig nem elutasitottam, csak nem volt kedvem hozza...

2014. jan. 16. 14:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon, de nagyon pocsék érzés. Akkor is, ha fáradt. Hiába tudom az eszemmel, az önbizalmam ilyenkor elég rendesen megcsappan. Hosszútávon az az eredménye, hogy egyáltalán nem kezdeményezek.

Az segít, ha másnap amikor hazaér, kb. azonnal leteper. Amikor érzem, hogy téynleg nagyon kíván, az általában helyrepofozza az önértékelésem :)

2014. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is csalódott vagyok egy picit, hiába tudom, hogy a fáradság miatt van. Az eszemmel hűtöm magam, hogy ez normális, de azért mégis rossz. Lehet, hogy kicsit gyerekesen fogom fel :)
2014. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg önzés, ha elvárjuk a másoktól, hogy akármilyen nyűgje, baja, problémája van, az legyen neki az első, hogy minket kielégítsen.
2014. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!