Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy végre kitépjem a szívemből és új kapcsolatot tudjak kezdeni?

Figyelt kérdés
4hónapja szakitott velem a volt barátnőm azzal az ürüggyel hogy nem tudja mit akar egyik napról a másikra mint kiderült egy másik fiú miatt ! Hullámzó érzéseim vannak egyszer megkönnyebülök és jobb máskor meg teljesen padlón vagyok és nem érdekel más lány csak ő annak ellenére amit csinált az eszem azt mondja hülye vagy keress magadnak mást de a szivemmel nem tudok megbirkozni ! Az a durva hogy más lányba meg nem tudok megbízni át közvetítem az érzéseket!
2014. jan. 16. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lelkileg rendbejössz,akkor hidd el, meg fogsz tudni bízni másban is már...
2014. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

uhhh haver tudom mit érzel...én is nagyon padlón vagyok.

igaz nem is volt kapcsolatom a lánnyal még meg se fogtam a kezét, de engem ő hajtott el...kitépte a szívemet és a lelkemet darabokra zilálta ez a lány.


1 dolog vigasztal, az, hogy 1 év múlva rám ir. ezt mondta.

ezért nem nyírom ki magam.


keress valami célt amiért érdemes élned....jó kérdés, hogy mit...:D:D:D hmmm sok sikert.

2014. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!